Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 10:59

Šiaulių rajono policijos pareigūnams sodininkus apvogusius jaunuolius padėjo susekti tarnybinis šuo Volfas

Tarnybinis policijos šuo
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Tarnybinis policijos šuo
Į Šiaulių rajono Toliočių kaimo sodus įsisukusius vagišius susekė Šiaulių rajono kriminalinės policijos pareigūnai, padedant Šiaulių apskrities policijos Kinologų būrio kinologams ir tarnybiniam vokiečių aviganiui „Volfui“.

Kaip rašoma Šiaulių apskrities VPK pranešime, šį rudenį Toliočių kaimo sodų bendrijoje vagystės pasipylė viena po kitos. Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 2 d. apšvarinti net trys sodų bendrijos pastatai. Įsilaužta į 52 metų vyro R.Š. ūkinį pastatą, į 38 metų šiauliečio A.S. gyventi pritaikytą namelį ir 58 metų moters V.G. vasarnamį. Pavogti pastatuose laikomi ūkio, namų apyvokos daiktai, dujų balionai, dujinė viryklė, motorinis pjūklas „Husqvarna“, šaldytuvas. Sodininkai neteko turto už 4 tūkst. 800 litų.

Dėl vagysčių Šiaulių rajono policijoje pradėti ikiteisminiai tyrimai. Siekdami išaiškinti nusikaltimus kriminalistai į pagalbą pasitelkė kinologą ir tarnybinį šunį. Vagių paliktais pėdsakais vokiečių aviganis Volfas nuvedė policijos pareigūnus iki netoliese esančios kaimo sodybos.

Keturkojis seklys neapsigavo - sodyboje pro atviras daržinės duris buvo matyti įvairūs ūkio ir namų apyvokos daiktai, labai panašūs į nukentėjusiųjų asmenų apibūdintus pavogtus daiktus. Kadangi rasti daiktai pareigūnams kėlė įtarimą, šiame name gyvenantis ir nusikalstamos veikos padarymu įtariamas 18-metis A.B. buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Iki šiol į policijos akiratį dar nepatekusiam asmeniui paskirta kardomoji priemonė - suėmimas 15 parų.

Tą pačią dieną kriminalistai sulaikė ir kitą šiomis vagystėmis įtariamą Šiaulių rajone gyvenantį nepilnametį, kuriam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Apklausti jaunuoliai prisipažino įvykdę vagystes ir teigė, kad jie kaip ir daugelis nuklydusių bendraamžių negalvojo apie tolimesnes pasekmes.

Šiaulių rajono policijos komisariatas prašo atsiliepti Šiaulių rajono Toliočių k. sodų bendrijų narius, šį rudenį nukentėjusius nuo vagysčių ir paskambinti policijos komisariato budėtojui tel. (8 41) 397882, kriminalinės policijos vyriausiajam tyrėjui tel. (8 41) 383889, nemokama mobilia linija – 112, pasitikėjimo telefonu (8 41) 544445 arba užeiti į Šiaulių rajono policijos komisariato (Purienų g. 48, Šiauliai) 310 kabinetą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min