Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių sankryžoje susidūrė „Audi A3“ ir „VW Passat“ – sužeisti vairuotojai ir 3 keleiviai

Avarija Šiauliuose
Nerijaus Jankausko nuotr. / Avarija Šiauliuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiauliuose, Tilžės ir Pramonės gatvių sankryžoje per pietus susidūrė „VW Passat“ ir „Audi“ automobiliai. Incidentas, pirminiais duomenimis, įvyko jau degant geltonam šviesoforo signalui, kuomet abu vairuotojai norėjo „užbaigti“ manevrą. Keturi „Passat“ keleiviai ir „Audi“ vairuotojas pateko į medikų rankas.

Apie pietus, Šiauliuose, Tilžės ir Pramonės gatvių sankryžoje,  susidūrė „VW Passat“ ir „Audi“ automobiliai. Pirminiais duomenimis, degė geltonas šviesoforo signalas. „Audi“ vairuotojas važiavo tiesiai, o „Passat“ norėjo pasukti į kairę.

Abu vairuotojai norėjo užbaigti manevrą, kol neužsidegė raudona. 

Abu vairuotojai norėjo užbaigti manevrą, kol neužsidegė raudonas šviesoforo signalas.

Po stipraus smūgio „Passat“ apsisuko į priešingą pusę, o „Audi“ beveik užlėkė ant šaligatvio ir vos nepataikė į šviesoforą.

„Passat“ vairavo septyniasdešimtmetis vyras. Kartu važiavo jo žmona, dukra ir aštuonerių metų anūkė. Visi šio automobilio keleiviai atsidūrė ligoninėje.

„Audi“ vairavo 29-erių vyras, kuris iš pradžių buvo įvykio vietoje, tačiau netrukus, pasijutęs blogai, išsikvietė medikus.

Papildyta ketvirtadienį: Policijos departamento ketvirtadienį paviešintoje svarbiausių praėjusios paros nelaimių suvestinėje užfiksuota, kad rugpjūčio 6 d. apie 12 val. 13 min. Šiauliuose, Tilžės-Pramonės g. sankryžoje, susidūrė automobiliai „Audi A3“ vairuojamas V.J. (gimusio 1988 m.) ir „VW Passat“ vairuojamas A.R.D. (gimusio 1944 m.).

Eismo įvykio metu nukentėjo „VW Passat“ vairuotojas (kairės rankos stipinkaulio lūžimas ir krūtinės ląstos sumušimas) ir keleiviai: berniukas (gimęs 2006 m.) (pilvo sienos, nugaros sumušimas ir blužnies trūkimas), A.J. (gimusi 1985 m.) (kaktos žaizdos), Z.J. (gimusi 1950 m.) (pilvo sumušimas) bei „Audi A3“ vairuotojas (galvos sumušimas ir smegenų sukrėtimas), kurie dėl įvairių patirtų kūno sužalojimų pristatyti į Šiaulių ligoninę.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min