Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 14d. 16:09

Šiaulių teismas paskelbė nuosprendį 10 metų dukterį tvirkinusiam vyrui

Šiaulių apygardos teismas
Evelinos Butkutės/15min.lt nuotr. / Šiaulių apygardos teismas

Ketvirtadienį Šiaulių apygardos teismas neviešame posėdyje paskelbė nuosprendį 40-mečiui vyrui, kuris buvo kaltinamas seksualiniu prievartavimu, pasikėsinimu išžaginti.

Kaip rašoma Šiaulių apygardos teismo pranešime, vyras nusikaltimą padarė prieš savo dukterį. Šis nusikaltimas padarytas Žemaitijoje, pirmą kartą tėvas dukterį seksualiai išnaudojo 2000-ųjų vasarą, kai mergaitei buvo tik septyneri.

Kaip pareigūnams teigė nukentėjusioji, tėvas ją seksualiai išnaudodavo būdamas neblaivus.

Keturiasdešimtmečiui inkriminuota 11 nusikalstamų veikų, kartą tėvas dukterį pasikėsino išžaginti, bet mergaitė pasipriešino. Apie tai, kas vyksta, nukentėjusioji prabilo maždaug po 10 metų, kai jai buvo jau 17-ika. Apie tai ji papasakojo savo mamai.

Ekspertai konstatavo, kad padaryti nusikaltimai turėjo neigiamų pasekmių mergaitės sveikatai, jai nustatytas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

Vyras teisme prisipažino, jog padarė šiuos nusikaltimus, labai dėl to gailėjosi. Jis teigė, jog viskas įvykdavo, kai jis būdavo girtas. Nuoširdus prisipažinimas įvertintas kaip lengvinanti aplinkybė, sunkinanti – nusikaltimus vyras padarė būdamas neblaivus.

Keturiasdešimtmetis pripažintas kaltu ir nuteistas kalėti 9 metus. Nukentėjusiajai priteista 50 tūkst. litų neturtinės žalos.

Šis nuosprendis nuo jo paskelbimo dienos gali būti apskųstas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min