Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 15:02

Šiauliuose apvogtas cigarečių kontrabandininko butas, įtariamieji sulaikyti

Vėlų trečiadienio vakarą vieno Šiauliuose, Žemaitės g., esančio namo gyventojus suklusti privertė dūžtančio lango garsai. Blogos nuojautos genami jie paskambino policijai ir atskubėję patruliai pamatė, kad nuo jiems nurodyto namo skuodžia du vyrai.
Antrankiai
Antrankiai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiaulių policija informuoja, kad vieną bėglį policijos pareigūnai sulaikė netoli gretimo daugiabučio, o kitą – jau šio namo bute, kuriame vyras gyvena. 26 metų V.S. ir 42 metų S.G. buvo uždaryti į areštinę, mat paaiškėjo, kad jie apvogė gretimame name gyvenusio šiauliečio P.G. butą.

Abu apsvaigę vyrai, vienas – nuo alkoholio, kitas – nuo amfetamino ir heroino, tą dieną susitiko gatvėje, pabendravo, pasėdėjo ir reziumavo, kad jiems reikia pinigų. V.S. žinojo, jog gretimame name gyvenantis jo pažįstamas P.G. už kontrabandinių cigarečių gabenimą šiuo metu sėdi areštinėje ir greit namo neparsiras, mat dėl šios neteisėtos veiklos 39 metų vyras policijai yra įkliuvęs net keturis kartus, tačiau daugiatūkstantinių baudų mokėti nenorėjo. Tad dalis baudos buvo pakeista administraciniu areštu ir P.G. nuo lapkričio 12 d. laiką leido areštinėje.

Išdaužę langą, pasipelnyti sumanę vyrai pateko į butą ir čiupo, kas pasitaikė po ranka: garso kolonėles, oro kompresorių, grąžtus, pjūklą, elektrinę viryklę, kompiuterio monitorių, dvi striukes. Tik pasisavinti šiuos daiktus sutrukdė patruliai, operatyviai atvykę pagal kaimynų pranešimą. Dalis daiktų buvo rasti sukrauti po išdaužtuoju langu, kiti, bėgant nuo policijos, išbarstyti pakeliui.

Sulaikytasis V.S. policijos pareigūnams žinomas, kaip nuo alkoholio priklausomas žmogus, ne kartą baustas už jo pomėgį išgėrus triukšmauti, o S.G. reikalų su teisėsauga jau turi nuo 1985 m., kai buvo pirmą kartą nuteistas už vagystę. Po to jam dar 8 kartus teko stoti prieš teismą, daugiausia – už vagystes. Vyras šių metų birželį iš Pataisos namų grįžo į Šiaulius, tačiau po keleto mėnesių vėl du kartus buvo sulaikytas vagiantis iš parduotuvių. Vagystes skatino jo priklausomybė nuo kvaišalų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min