Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose automobilis „VW Golf“ perėjoje nubloškė vežimėlį su kūdikiu

Avarija Šiauliuose
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Avarija Šiauliuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio popietę į avariją pateko keturių mėnesių kūdikis, keliavęs vežimėlyje. Vaiką nutrenkė automobilis, kuomet mama stūmė jį per perėją. Panašus eismo įvykis užfiksuotas ir sostinėje, kur automobilis tik kliudė vaiko vežimėlį ir jo nesužalojo, tačiau vairuotojas už pavojingą neatidumą užsidirbo baudą.

Eismo nelaimė Šiauliuose užfiksuota trečiadienį prieš 16 val. Trakų ir S.Šalkauskio gatvių sankirtoje, pėsčiųjų perėjoje, lengvasis automobilis parbloškė per perėją moters stumiamą vežimėlį su kūdikiu.

Mažylis nedelsiant išvežtas į ligoninę. Tiesa, smūgio nebūta itin stipraus, tačiau vežimėlis buvo apverstas, o kūdikis iškrito ant asfalto. Tikimasi, kad rimtesnių sužalojimų vaikas išvengė.

Atrodė, kad praleidžia

Pasak nelaimės liudininkų, automobilio „VW Golf Variant“ greitis sankryžoje nebuvo didelis. Pats vairuotojas teigia važiavęs 30 kilometrų per valandą greičiu. Panašu, kad vaiką vežusi moteris ir mašinos vairuotojas nesuprato vienas kito.

Pristabdžiau. Mačiau kad stovi šalia perėjos, tačiau nesitikėjau, kad šoks ant kelio.

„Pristabdžiau. Mačiau kad stovi šalia perėjos, tačiau nesitikėjau, kad šoks ant kelio. Pradėjau smarkiai stabdyti likus keliems metrams iki perėjos, tačiau. Nespėjau. Mašina tvarkinga. Stabdžiai suveikė“, – kalbėjo susikrimtęs vairuotojas.

Moteris manė, kad automobilis ją praleidžia, ir drąsiai stūmė vežimėlį per perėją.

Tuo tarpu vairuotojas šiems pėstiesiems nebuvo atidus ir tik paskutiniu momentu kirto per stabdžius. Ant asfalto ties perėja liko golfo stabdymo žymės.

Kūdikis su motina skubiai išgabenti į ligoninę. Tikrinama, ar vaiko sveikatai smūgis nepakenkė. Kartu ėjusi vaiko močiutė tvirtino, kad atidžiai stebėjo kelią: „Kitoje kelio pusėje mašinos jau stojo. Jei jau stabdo toliau esantys, kodėl nesustojo tas, kuris pirmas turėjo stabdyti“, – nerimavo močiutė.

Panaši „avarija“ – ir Vilniuje

Panašus eismo įvykis, pasibaigęs laimingai, šį trečiadienį užfiksuotas ir sostinėje. Apie jį pareigūnams pranešta 13 val. 52 min.

Pagalbos telefonu paskambinusi moteris teigė, kad sostinės S.Nėries gatvėje ties 101-uoju pastatu, pėsčiųjų perėjoje, automobilis „VW Golf“ partrenkė jos 1 metukų vaiką. Apie įvykį nedelsiant pranešta ir greitosios pagalbos medikams.

Tačiau į Fabijoniškes atskubėję patruliai konstatavo, kad faktiškai eismo įvykio nėra. Automobilis tik prisilietė prie vaikiško vežimėlio, vaikas realiai nenukentėjo.

Vis dėlto, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio duomenimis, vilniečiui golfo vairuotojui surašytas protokolas dėl formalaus KET pažeidimo – perėjoje jis, kaip to reikalauja taisyklės, nebuvo atidus ir nepraleido pėsčiųjų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min