Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 08:29 , Atnaujinta: 2019 birželio 13d. 12:27

Šiauliuose baltarusiui pasibaidė „balti arkliai“ – daužė viską, švaistėsi peiliu

Išdaužtas langas
Išdaužtas langas

Šiaulių policija atskleidė plačiau, kad nutiko buvusiame Šiaulių universiteto bendrabutyje, kuris šiuo metu yra nuomojamas darbuotojų iš Baltarusijos ir Ukrainos nakvynei. Pareigūnai mano, kad baltarusio psichinei būklei įtakos turėjo didžiulis išgerto alkoholio kiekis. Po paros Psichiatrijos klinikoje vyras atsidūrė areštinėje.

Jau rašėme, kad birželio 11-osios paryčiais Šiauliuose, P.Višinskio g., esančiame bendrabutyje, kuriame apsistoja iš Ukrainos ir Baltarusijos atvykę Lietuvos įmonėse įdarbini tolimųjų reisų vairuotojai, kilo sumaištis.

Šiaulių policija skelbia, kad apie 5 val. ryto budėtoja išgirdo triukšmą keliantį bildesį, tačiau niekaip negalėjo suprasti, iš kur jis sklinda.

Vaikščiodama koridoriais budinčioji pamatė, kad trečiame aukšte, kuris yra remontuojamas siautėja vyras – daužo langus, spardo duris. Vyras, pamatęs nustebusią moterį, pripuolė prie jos, sugriebė už plaukų ir moters kūną apipylė smūgiais.

Be jokios priežasties ėmė jį talžyti ir net peilį panaudojo prieš jį ir sužalojo smakrą.

Anot budėtojos, užpuolikas buvo stipriai neblaivus, tad budėtojai pavyko ištrūkti ir ji nubėgo bendrabučio koridoriai šaukdamasi pagalbos.

Pamačiusi atvertas vieno kambario duris jį įpuolė pas čia gyvenanti Ukrainos pilietį. Aršusis vyras taip pat įspruko į kambarį ir be jokios priežasties ėmė jį talžyti ir net peilį panaudojo prieš jį ir sužalojo smakrą.

Iškviesti policijos pareigūnai sulaikė neadekvačiai besielgusį ir siautėjusį vyrą. Tai buvo gerokai padauginęs alkoholio šiame bendrabutyje gyvenantis 31 metų Baltarusijos pilietis, dirbantis vienoje krovinius tarptautiniais maršrutais gabenančios įmonėje.

Sudaužyti daiktai
Sudaužyti daiktai

Kadangi sulaikytojo sveikata kėlė daug klausimų, jis buvo nuvežtas į Psichiatrijos ligoninę. Rytojaus dieną medikai baltarusį perdavė Šiaulių miesto ir rajono policijos pareigūnams, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Vyras uždarytas į areštinę.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min