Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 13d. 15:28

Šiauliuose chuliganai vos nenužudė žinomo fotografo

Operacinės
„15 minučių“/E.Jankausko nuotr. / Fotografas buvo operuotas

Šiauliuose, o ir Lietuvoje gerai žinomas 73 metų fotografas Algirdas Musneckis ketvirtadienio vakarą buvo užpultas fotografuojantis vakarėjančius Šiaulius. Užpuolikas garbaus amžiaus šiauliečiui kelis kartus dūrė peiliu.

Smaugiamas ir badomas peiliu fotografas sugebėjo apsiginti: kelis kartus trenkė fotoaparatu, spyrė, o užpuolikui atsitraukus įbėgo į kiemą, užrakino vartus ir parėjo namo. Tik nusivilkęs drabužius vyras pamatė, kad jie kruvini, o iš žaizdų plūsta kraujas.

Medikai tikina, kad sužalotasis laiku atvežtas į ligoninę, sėkmingai operuotas ir greitai pasveiks. Ir leido būriui kolegų aplankyti pacientą.

Menininkas susirūpinusiems kolegoms ligoninėje pasakojo, kad  sutemus fotografavo vakarėjančius Šiaulius, lyg ir pastebėjo, kad grupelė jaunuolių jį stebi. Matyt, vienas jų puolė fotorgafui pasukus į tamsesnį  savo namų kiemą.  Anot nukentėjusiojo, jį puolė labai jaunas vyrukas.

Medikai sako, kad pagyvenusiam vyriškiui buvo durta gal  keturis kartus, pilvo  sužalojimai galėjo būti labai pavojingi, laimė, žmogus skubiai kreipėsi į medikus.

Žinomas fotografas ir menininkas A.Musneckis svarsto,  kad   vagis greičiausiai  sudomino fotoaparatas.

Būtų  sunku patikėti, kad žinomas  73 metų  menininkas turėjo priešų. Šiauliuose šis žmogus žinomas kaip itin malonaus būdo,  mėgstamas jaunimo, visada ir su visais noriai bendraujantis.

Jau kurį laiką menininkas yra pensijoje.

Vieną paskutinių A.Musneckio parodų, surengtų vasarą Šiauliuose, sudaro nuotaikingos  nuotraukos iš sendaikčių turguje pirktų senų fotoaparatų juostelių.

Kituose Lietuvos miestuose šiomis dienomis galima pamatyti A.Musneckio fotografijos parodą, kurioje atskleidžiami senstančio žmogus ir vakarėjančios gamtos panašumai.

A.Musneckio darbai „Senosios Šiaulių kapinės“ eksponuoti  JAV Čikagos parodų salėse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min