Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose degalinėje „Apsaga“ daugiatonis kranas prispaudė jo vairuotoją

Degalinėje prispaustas žmogus
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Degalinėje prispaustas žmogus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bendrosios pagalbos centras apie 9 val. 15 min. gavo pranešimą, kad Šiaulių miesto Pramonės gatvėje esančioje degalinėje „Apsaga“ yra prispaustas žmogus. Atskubėję ugniagesiai-gelbėtojai rado prie degalinės sienos prispaustą savo kolegą, laisvomis dienomis dirbantį krano vairuotoju.

Šiaulių miesto Pramonės gatvėje esančioje degalinėje „Apsaga“ krano vairuotojas planavo prisipilti degalų. Preliminariais duomenimis, jis privažiavo prie kolonėlės, išlipo iš krano, tačiau šis pradėjo riedėti atgal.

Spėjama, kad kranininkas buvo prispaustas, kuomet bandė riedantį kraną sustabdyti.

Nežinia, kodėl krano vairuotojas atsidūrė tarp krano ir degalinės pastato. Spėjama, kad jis bandė riedančią techniką sustabdyti – įšokti atgal į kabiną. Galbūt dėl vietos stokos lipo ant statinio kopėtėlių, kur ir buvo prispaustas.

Daugiatonė technika savo buferiu užkabino geležinio pastato kampą ir sulankstė sieną bei kopėčias. Nelaimėliui sužalotos abi kojos. Liudininkų teigimu, viena koja smarkiai sužalota per čiurną.

Atskubėję į įvykio vietą kranininko kolegos atskleidė, kad sužalotasis pats yra ugniagesys. Kranininko darbas yra jo antraeilės pareigos.

Atvykę gelbėtojai turėjo atsivežti savo kraną, kad galėtų bent pusmetrį atkelti žmogų prispaudusią techniką. Išvaduotą iš geležinių gniaužtų žmogų išsivežė greitoji medicinos pagalba. Atvykus gelbėtojams ir medikams sužalotasis buvo sąmoningas.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min