Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose – ikiteisminis tyrimas dokumentų klastojimo

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl dokumentų klastojimo, teigiama išplatintame pranešimes spaudai.

Įtariama, kad vienos Šiaulių uždarosios akcinės bendrovės darbuotojas E. K. suklastojo melioracijos statinių statybos vadovo atestatą ir pateikė jį bendrovės vadovei, kuri patvirtino šio dokumento kopiją. Taip bendrovė įgijo teisę dalyvauti Šiaulių rajono savivaldybės administracijos organizuotame viešųjų pirkimų konkurse ir jį laimėjo. Laimėto projekto vertė – 1,4 mln. Litų.

E. K. buvo sulaikytas 48 valandoms ir uždarytas į areštinę. Jo namuose atliktos kratos.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min