Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose, Panevėžyje ir Raseiniuose rasta įvairaus kalibro šovinių ir ginklų

Šoviniai
GGG nuotr. / Šoviniai
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 30 ir liepos 1 dienomis Šiaulių, Panevėžio ir Raseinių policininkai sulaukė piliečių, nešinų ginklais ir šoviniais. Vieni jų rasti po remonto. Kiti – po artimų žmonių mirties. Šoviniai ir šautuvai paimti.

Birželio 30 d. 14 val. į Šiaulių apskrities VPK Raseinių rajono PK B.Z. (gimusi 1928 m.) atnešė maišelį, kuriame buvo signalinių raketų pistoletas, keturiolika 12-to kalibro tūtelių, trys signalinių raketų tūteles, vienas signalinis šovinys, keturi 9 mm kalibro šoviniai, dvi medžioklinio šovinio kulkos, vienas 12-to kalibro šovinys, du 16-to kalibro šoviniai ir du graižtvinio šautuvo šoviniai. Minėtus daiktus moteris rado mirusio sutuoktinio kambaryje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas 

Liepos 1 d. apie 12 val. Šiauliuose, Dainų g., R.K. (gimusi 1980 m.), atliekant neseniai įsigyto buto remontą ir keičiant lauko duris, po stakta rado keturis paketus, kuriuose buvo 90 šovinių ir revolverio tipo šaunamasis ginklas. Daiktai paimti.

Birželio 30 d. apie 16 val. Panevėžio rajono, Dembavos kaime, Pajuostės plente esančiame garažų kooperatyve, garažo palėpėje, M.B. (gimęs 1978 m.) rado dvivamzdį medžioklinį šautuvą su dėklu. Ginklas paimtas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min