Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose vaikų globos namų auklėtiniai du kartus vogė tą patį automobilį

„Porsche“ užvedimo spynelė
„Porsche“ nuotr. / Užvedimo spynelė. Asociatyvi nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

31-nerių metų šiaulietė prieš mėnesį pametė savo automobilio „Chevrolet“ raktelius. Pametė ir pamiršo imtis kokių nors priemonių automobiliui apsaugoti.

Raktelius radęs vienas Šiaulių vaikų globos namų auklėtinis savo draugužius iš tos pačios ugdymo įstaigos pakvietė vykti prie namo, kur buvo rasti rakteliai, ir paieškoti automobilio, kuriam tiktų rastieji rakteliai.

Jaunuoliai pasvajojo, kad tada jie galėtų linksmai pasivažinėti miesto gatvėmis.

Birželio 9-osios vakare paaugliai atvyko į Šiaulių pietinį mikrorajoną ir Kviečių gatvėje surado chevroletą, kurio rakteliai buvo jų kišenėje.

Prie vairo sėdo jaunuolis, kuris vėliau kriminalistams prisipažino vairuoti mokąs menkai, nes tekę tik keletą kartų automobilį pavairuoti kaime.

Nuotykių ieškotojai pavažiavo į netoliese esančią Architektų gatvę, įsuko į kiemą ir išsigando akylai juos stebinčio žmogaus, kuris, vėlai grįžęs į namus, buvo nutaręs dar pasimėgauti cigaretės dūmu.

Išsigandę berniukai spruko iš automobilio, jį palikę likimo valiai. 

Išsigandę berniukai spruko iš automobilio, jį palikę likimo valiai. Akylasis šiaulietis nusistebėjo tokiu reginiu ir paskambino bendruoju pagalbos telefonu.

Atvykę patruliai nustatė, kam priklauso pamestasis automobilis ir pabeldė į jo savininkės duris.

Moterį policijos pareigūnų operatyvumas pradžiugino. Laiminga  šiaulietė automobilį vėl pasistatė savo gyvenamojo namo kieme, net nepamąsčiusi, kad ilgapirščiai jos automobilio raktelių negrąžino.

Kitą vakarą Vaikų globos namų auklėtiniai vėl nerimo – taip rūpėjo  automobiliu pralėkti Šiaulių gatvėmis. Naktį tas pats jaunuolis su kitu ugdytiniu  įsėlino į tą patį Kviečių gatvės kiemą, susirado tą patį automobilį ir pradėjo jį stumti į gatvę.

Laimei, tuo metu pro buto langą pažvelgė savininkės brolis ir pamatė iš kiemo išriedantį sesers automobilį. Ant kojų sukelti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliai labai operatyviai prisistatė nurodytu adresu.

Sprunkantį jaunuolį jie sulaikė vieno daugiabučio laiptinėje. Draugužiui pavyko pasislėpti nakties tamsoje, nes jis dėjo į kojas, nelaukdamas kol policininkai priartės ir jį pamatys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min