Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 28d. 23:56

Šiauliuose nesėkmingai mėgino pabėgti nuteistasis iki gyvos galvos

Šiaulių tardymo izoliatorius
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių tardymo izoliatorius

Antradienio vakarą dramatiška situacija susiklostė Šiaulių tardymo izoliatoriuje – paėmęs įkaite pareigūnę, į laisvę mėgino pasprukti nuteistasis iki gyvos galvos, praneša Kalėjimų departamentas.

Apie 21 val. Šiaulių tardymo izoliatoriaus režiminiame korpuse, vedamas koridoriumi, nuteistasis iki gyvos galvos Dovydas Kriaučiūnas, gim. 1985 m., grasindamas savadarbiu duriamuoju įrankiu Saugumo valdymo skyriaus jaunesniajai specialistei, pasikėsino pasišalinti iš tardymo izoliatoriaus, rašoma pranešime.

Kiti pamainoje dirbę pareigūnai, įvertinę situaciją ir siekdami apsaugoti pareigūnę nuo sužalojimų, kontroliuodami nuteistojo judėjimą ir jį lydėdami, leido jam išeiti iš režiminės teritorijos.

Už įstaigos vartų nuteistasis paleido pareigūnę ir pamėgino pabėgti, bet buvo sulaikytas pataisos įstaigos ir į pagalbą atvykusių policijos pareigūnų. Pataisos pareigūnai nuteistojo sulaikymo metu panaudojo elektros impulsinį prietaisą „Taser“. Nuteistasis yra izoliuotas. Laisvės atėmimo bausmę už nužudymą jis atlieka nuo 2003 m. Jo pavardė pranešime neviešinama.

Pareigūnė, pirminiais duomenimis, dėl paviršinių kaklo sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Šiaulių tardymo izoliatorius pareigūnei užtikrina psichologinės pagalbos suteikimą. Darbuotojos darbo stažas pataisos įstaigoje – beveik metai.

Kalėjimų departamento kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kalinio pabėgimo. Šiaulių tardymo izoliatoriuje pradėtas tarnybinis patikrinimas.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min