Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 19d. 19:00

Šiauliuose nesivaldantis akmeniškis iš psichiatrijos ligoninės atsidūrė areštinėje

Policija
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Policija

Gruodžio mėnesį Šiauliuose siautėjęs ir nusikaltimus vykdęs 37 metų Akmenės rajono gyventojas izoliuotas nuo visuomenės, teismas sankcionavo jo suėmimą trims mėnesiams. Nesivaldantis vyras pasiteisinimui sugalvojo graudžią istoriją.

Akmeniškis Šiauliuose gruodžio 7-osios naktį Šiaulių psichiatrijos ligoninės priėmimo skyriuje, būdamas girtas (1,03 prom.), necenzūriniais žodžiais plūdo gydytoją, spardė kėdes, grasino susidoroti.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, chuliganui buvo pareikšti įtarimai ir jis uždarytas į areštinę.

Tik išleistas iš areštinės, gruodžio 10 dieną, Šiauliuose, iš specialiosios mokyklos kiemo aikštelės jis nugvelbė neužrakintą 1998 metais pagamintą mokyklai priklausantį mikroautobusą „Mercedes Benz 312D“.

Tą pačią dieną apie 16 val. mikroautobusas buvo sustabdytas Akmenėje. Policijos pareigūnai nustatė, kad transporto priemonę pavogęs vyras ne tik neturėjo teisės vairuoti, bet ir už automobilio vairo sėdo neblaivus (0,76 prom.). Dėl automobilio vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis dviem paroms vėl patupdytas į areštinę.

Pasirodo, areštinė įtariamojo neišgąsdino, nes, užvėręs jos duris,  gruodžio 14-osios naktį Šiauliuose, Žemaitės g., jis, išdaužęs kebabinės durų stiklą, pavogė kasos aparato stalčių su 100 litų.

Akmeniškis buvo sulaikytas, atvesdintas į policijos komisariatą ir uždarytas į areštinę. Pavogtasis kasos aparatas su pinigais surasti. Apklausiamas vyras neneigė apvogęs kebabinę, labai gailėjosi taip pasielgęs ir pareigūnams išdėstė gailesčio vertą priešistorę. 

Pakeliui priėjo kebabinę. Labai norėjo valgyti, o kebabinė nedirbo.

Jis papasakojo, kad gruodžio 13-ąją Naujojoje Akmenėje buvo primuštas, tačiau dėl to pretenzijų niekam nereiškė, pareiškimo nerašė. Po šio įvykio dėl patirtų sužalojimų buvo atvežtas į Šiaulių ligoninę. Labai tikėjosi, kad bus paguldytas į stacionarą, tačiau medikai po apžiūros jį išleido gydytis ambulatoriškai.

Nakties metu išėjęs iš ligoninės ir nepažinodamas Šiaulių miesto, vyras nuėjo jam nežinoma kryptimi. Pakeliui priėjo kebabinę. Labai norėjo valgyti, o kebabinė nedirbo.

Tuomet jam spontaniškai kilo mintis patekti vidun. Ant gatvės grindinio rastu plytgaliu jis  išdaužė lango stiklą ir apie 10 minučių laukė, ar nesuveiks signalizacija. Signalizacija nekaukė, atskubančių policijos ar apsaugos ekipažų nesimatė.

Tai buvo ženklas, kad vyras kebabinėje gali laisvai šeimininkauti. Įlindęs vidun, jis ne tik numalšino alkį, bet ir rado pinigų, kurių turėjo užtekti kelionei namo. Iš po kasos aparato ištraukęs metalinę dėžutę su pinigais, akmeniškis spruko iš kebabinės ir patraukė Architektų gatvės link. Netrukus jį, einantį gatve, sustabdė policijos pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min