Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kyšininkavimo

Kyšis
Tomo Urbelionio/BFL foto / Kyšis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Šiaulių apskrities VPK Viešosios policijos Viešosios tvarkos skyriaus vyresniojo policininko S. Z. galimo bendrininkavimo kyšininkaujant (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 24 straipsnio 6 dalis, 225 straipsnio 2 dalis).

Įtariama, kad S. Z. iš draudimo paslaugas teikiančios bendrovės darbuotojų reikalavo 6 000 Lt už tai, kad neva viena iš teisėsaugos institucijų neatliktų šios bendrovės veiklos patikrinimo dėl galimų pažeidimų, teigiama STT pranešime.

S. Z. sulaikytas 48 valandoms ir uždarytas į areštinę.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min