Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėtų vairuotojų pažymėjimų išdavimo

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo ir dokumentų suklastojimo neteisėtai įgyjant vairuotojų pažymėjimus.

Kaip praneša STT, ikiteisminio tyrimo duomenimis, vairuotojo pažymėjimai galėjo būti išduodami asmenims, kurie už piniginį atlygį per tarpininką, nebaigę vairavimo kursų, įgydavo suklastotą vairavimo mokyklos baigimą liudijantį dokumentą, nepasitikrinę sveikatos, gaudavo suklastotą vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymą, neišklausę pirmosios medicininės pagalbos suteikimo kursų, įgydavo suklastotą tokių kursų išklausymą patvirtinantį sveikatos žinių pažymėjimą. Įtariama, kad šie asmenys, suklastotus dokumentus pateikę VĮ „Regitra“, už kyšius sėkmingai išlaikydavo teorinio ir praktinio vairavimo egzaminus.

48 valandoms sulaikyti ir į areštinę uždaryti 4 įtariamieji. Tęsiant ikiteisminį tyrimą, įtariamųjų gali būti nustatyta ir daugiau.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min