Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose pulkas jaunuolių sučiupti rūkę marihuaną – tarp jų ir nepilnamečiai

Urugvajus legalizavo marihuanos prekybą.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Marihuana.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, nustatyta 10 narkotines medžiagas vartojusių asmenų.

Spalio 24 dienos pavakarę Šiaulių mieste patruliuojančių Šiaulių apskrities VPK pareigūnų dėmesį patraukė Vilniaus gatvės 72 daugiabučio namo kieme prie dviejų lengvųjų automobilių besibūriuojančių septynių vaikinų grupė.

Ne tik kvapas, bet ir apžiūrėtame automobilyje rastas sportinis krepšys, kuriame buvo stiklinė kolba su paruošta narkotine medžiaga skirta rūkymui, abejonių policijos pareigūnams nebekėlė.

Visa jaunuolių grupelė buvo pristatyta į Šiaulių psichiatrijos ligoninę, kur testų pagalba nustatyta, jog visi jaunuoliai, o iš jų net penki nepilnamečiai buvo vartoję marihuaną. Devyniolikmečių Š.K. ir S.G. išorinių rūbų kišenėse dar buvo rasta po paketėlį su augalinės kilmės biria, kaip įtariama narkotine medžiaga.

Analogiška nusikalstama veika nustatyta ir spalio 29 dienos pavakarę, kai Šiaulių apskrities VPK patrulinės tarnybos pareigūnai tikrino Šiaulių mieste nuošalesnes vietas ir juose besibūriuojančius asmenis.

Netoli Talkšos ežero, nuošalioje Vingių gatvelėje buvo pastebėti prie lengvojo automobilio Peugeot besisukiojantys trys jaunuoliai. Policijos pareigūnams artėjant prie dūmelį traukiančių vaikinų, vis aštriau jautėsi augalinės kilmės narkotinę medžiagą išduodantis kvapas.

Atlikus dalinę asmenų ir transporto priemonės apžiūrą, rasta į popierių suvyniota biri, kaip įtariama narkotinė medžiaga ir daiktas panašus į augalinės kilmės medžiagos smulkintuvą.

Medicinos įstaigoje testų pagalba nustatyta, kad dvidešimtmečiai L.K. ir R.B. bei devyniolikmetis G.B. taip pat buvo vartoję marihuaną. Visi trys jaunuoliai sulaikyti ir uždaryti į Šiaulių apsk. VPK areštinę. Jiems pareikšti įtarimai ir paskirtos kardomosios priemonės – dokumentų paėmimas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Abiem atvejai įtariamųjų laukia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min