Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose siaučia melagingų pranešimų apie padėtas bombas skelbėjas – policija griežia dantimis ir žada surasti įžūlų jaunuolį

"Akropolyje" bomba
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Pareigūnai prie Šiaulių "Akropolio" ieškojo bombos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių policijos pareigūnų žiniomis, ketvirtadienio vakarą melagingai apie sprogmenį "Akropolio" prekybos centre pranešęs jaunuolis neapsiramino. Policijos teigimu, vaikinas penktadienį bendruoju pagalbos telefonu skambino vėl. Sujungtas su budėtoju, pranešė apie sprogmenis „arenoje“ bei prie to paties "Akropolio". Skambinta iš taksofono.

Ketvirtadienį iš Šiaulių „Akropolio“ buvo ekvakuota keli šimtai žmonių, o, kol pareigūnai nepatikrino visos teritorijos, žmonės iki gilios nakties negalėjo pasiimti stovėjimo aikštelėse pastatytų savo automobilių. Sprogmenų ieškojo specialiai iš Vilniaus atvykę „Aro“ pareigūnai.

Šįkart policininkai ir apsaugos darbuotojai nekvietė išminuotojų. Patys patikrino patalpas ir, kaip tikėtasi, jokių sprogmenų nerado. Nustatyta, kad skambino ir apie melagingą pavojų pranešė tas pats jaunuolis, kuris sukėlė sumaištį Šiaulių „Akropolyje“ ketvirtadienio vakarą.

Neabejoju, kad jis buvo atėjęs prie „Akropolio“ pasidžiaugti savo žygdarbiu.

Skambintojas, kalbėdamas su policijos budinčiuoju, sutriko – pasakė, kad sprogmuo yra „arenoje“, tačiau iš anksto nebuvo sugalvojęs kurioje – prekybos centre „Arena“ ar Šiaulių arenoje.

„Žinome, kad skambino jaunuolis, šalia kurio buvo ir daugiau jo draugų. Tai akivaizdus pokštas ir pasityčiojimas. Neabejoju, kad jis buvo atėjęs prie „Akropolio“ pasidžiaugti savo žygdarbiu“, – sakė Šiaulių policijos atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė.

Jos teigimu, policija turi įvairių priemonių, kurios padės išsiaiškinti melagingus pranešimus. Jų atstovė neatskleidė, tačiau patikino, kad surasti neklaužadą nebus labai sudėtinga.

Už melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų. Tiesioginė atsakomybė asmeniui krenta, jei jis jau turi 16 metų. Kitu atveju – kenčia tėvai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min