Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 9d. 14:57

Šiauliuose sulaikyta trijulė, kuri įtariama dėl alkoholio nužudžiusi vyriškį

Antrankiai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Antrankiai

Šiaulių apskrities VPK Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su prokurorais, po dviejų savaičių įtempto darbo sulaikė vyro nužudymu Šiauliuose įtariamus asmenis – du vyrus ir moterį. Penktadienį teismas sankcionavo trijulės suėmimą. Trims mėnesiams už grotų atsidūrė 42 metų A.I. ir ir 26 metų jo bendražygė M.M. iš Vilkaviškio bei 25 metų Mažeikių gyventoja D.B..

Pranešimas apie negyvą vyrą, gulintį Šiauliuose, po Vytauto gatvėje esančios parduotuvės „Norfa“ rampa, Šiaulių policijos budėtoją pasiekė spalio 25 – osios rytą. Apie 40 metų vyro pilve ir nugaroje buvo matyti durtos žaizdos. Medicinos ekspertų duomenimis, vyras buvo nužudytas jau prieš keletą dienų.

Šiaulių apskrities VPK praneša, kad dėl nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kadangi pas nužudytąjį jokių dokumentų nerasta, tad viena svarbiausių užduočių buvo nustatyti vyro tapatybę.

Po keleto dienų į apygardos prokuratūrą kreipėsi klaipėdiečiai, ieškantys savo 42 metų giminaičio D.G., kuris Šiaulių rajone esančiame reabilitacijos centre  gydėsi nuo priklausomybės alkoholiui ir iš čia liepą pasišalino. Pakviesti apžiūrėti rastojo lavono, jie atpažino savo giminaitį.

Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaussiekė nustatyti, su kuo pastaruoju metu D.G. bendravo. Tiksline grupe buvo pasirinkti benamiai. Netrukus pavyko gauti informacijos apie su nužudytuoju  bendravusią nevietinę trijulę, kuri iš Šiaulių jau buvo pasitraukusi link pajūrio. Kaip vėliau paaiškėjo, du vyrai ir moteris, Klaipėdą pasiekė pėsčiomis, nakvoti prisiglausdami apleistuose vienkiemiuose ar kituose pastatuose.

Šiaulių kriminalistai kreipėsi pagalbos į Klaipėdos kolegas. Buvo nusiųstos jų nuotraukos, išvaizdos aprašymas, uostamiesčio rajonai, kuriuose jie galėtų apsistoti. Trečiadienį trijulė buvo sulaikyta.

Vilkaviškiečiai, 42 metų A.I. ir ir 26 metų jo bendražygė M.M., iš savo miesto buvo priversti sprukti dėl ten padarytos vagystės. Mažeikiuose jie susipažino su D.B. ir visi trys iš ten spruko, kai vienas jų pasišvaistė peiliu. Trijulė, atsidūrusi Šiauliuose, susibendravo su D.G. ir gyvenimą leido įvairiose Šiaulių pakampėse, paįvairindami jį alkoholiu. Alkoholis tapo ir nužudymo motyvu. Tiesiog jo nepasidalino.

Visiems trims suimtiesiems pareikšti įtarimai dėl nužudymo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min