Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 21d. 15:48

Šiauliuose sulaikyti plėšimais įtariami jaunuoliai

Sulaikymas.
E.Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Sulaikymas.

Praėjusią ir šią savaitę Šiaulių apskrities policijos suvestinėse užregistruoti trys vienas į kitą panašūs pranešimai – keturi jaunuoliai įvairiose miesto vietose sumušė žmones, o iš vieno nukentėjusio atėmė ir mobilaus ryšio telefoną.

Kaip informuoja Šiaulių policija, sausio 15-osios vakare Vytauto g. keturių jaunuolių buvo sumušti keturiolikos ir septyniolikos metų vaikai. Tą patį vakarą Talkšos ežero pakrantėje užpulti, sumušti ir apiplėšti du šešiolikamečiai, o sausio 17-osios pavakarę Šiaulių miesto poilsio parke keturių jaunuolių sumuštas nieko dėtas septyniolikmetis. Dėl visų išpuolių Šiaulių apskrities policija pradėjo ikiteisminius tyrimus.

Kadangi visų nusikaltimų bruožas panašus ir juos vykdė keturi jaunuoliai, todėl pagrįstai kilo įtarimas – prieš nepilnamečius smurtavo tie patys asmenys.

Viešas patruliavimas, taip pat liudininkų paieška ir kiti policijos veiksmai pirmosiomis dienomis, tiriant šiuos nusikaltimus, rezultatų nedavė.

Tada jaunuolių imta ieškoti kitaip – patruliuoti buvo išleisti civiliai vilkintys pareigūnai. Paieška ilgai netruko. Sausio 20-osios vakare du neuniformuoti patruliai Šiaulių poilsio parke sutiko šešis, iš pažiūros, neblaivius jaunuolius.

Šešiukė, nežinodama, kad tai pareigūnai, puolė atakuoti juos kumščiais. Po grumtynių, panaudoję specialiąsias priemones, pareigūnai tris jaunuolius sulaikė. Sulaikyti aštuoniolikamečiai šiauliečiai J.O. ir J.Š. bei devyniolikmetis, taip pat Šiaulių gyventojas M.D.

Sulaikymo metu J.O. nustatytas 0.63, o J.Š. - 1.64 prom. girtumas. Visi trys įtariamieji uždaryti į areštinę.

Temos: 1 Plėšimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min