Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 19d. 15:35

Šiauliuose vyrui vos nepadegus degalinės, policija bylos nekelia: neapgadinta net šiukšliadėžė

Gesintuvas
123rf.com nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Ramų vienos degalinės darbą Šiauliuose ketvirtadienio vėlų vakarą sujaukė pavojingas incidentas. Tačiau profesionaliems ugniagesiams gelbėtojams net neprireikė vykti į iškvietimą, o policijos pareigūnai neturi pagrindo bausti sąmyšio kaltininko: nepadaryta jokios apčiuopiamos žalos.

Atviros ugnies šaltinių naudojimas degalinių teritorijoje dėl realaus didelio pavojaus yra griežtai draudžiamas. Tačiau panašu, kad kai kuriais atvejais šis draudimas tėra butaforinė taisyklė.

Skubios pagalbos telefonu ketvirtadienį 23.07 val. paskambinusi degalinės operatorė pranešė, kad „kažkoks žmogus tyčia padegė šiukšlinę, esančią šalia degalų užpylimo kolonėlės.“

Kilo gaisras.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento užfiksuotais duomenimis, į įvykio vietą priešgaisrinės gelbėtojų pajėgos net nebuvo siųstos, nes sukeltas gaisras buvo užgesintas pačių degalinės darbuotojų.

Vis dėlto PAGD įvykių suvestinėje šį atvejį klasifikuoja kaip „tyčinę žmonių veiką“. Kitaip tariant – tai buvo padegimas.

Tuo metu Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate 15min sužinojo, kad joks tyrimas dėl šio įvykio nėra pradėtas ir niekas nebus baudžiamas.

Šiaulių pareigūnų atstovė Gailutė Smagriūnienė paaiškino, kad, visų pirma, padegta buvo ne degalinė, o konkrečiai šiukšlių dėžė. Maža to, gaisras buvo toks mažas ir taip žaibiškai užgesintas, jog net pati šiukšliadėžė jo metu nebuvo suniokota.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min