Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaurės Airija nori deportuoti tris lietuvius, nuteistus už pagrobimą ir išžaginimą

Nepilnametės buvo žaginamos ir verčiamos dalyvauti grupiniame sekse.
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Nepilnametės buvo žaginamos ir verčiamos dalyvauti grupiniame sekse.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaurės Airijos teisėsaugininkai norėtų iš šalies deportuoti tris lietuvius, nuteistus už merginos pagrobimą, prievartavimą ir bandymą parduoti į sekso vergiją, rašo „Tyrone Times“.

Šiaurės Airijos parlamento nariai svarstė 2008 metais nuteistų ir šiuo metu šalies kalėjime kalinčių Sauliaus Petraičio, Vitalijaus Petraičio ir Audriaus Šliogerio likimus jiems išėjus į laisvę.

Trys lietuviai nusikalto 2006 metais Koulailendo mieste. Už nusikaltimą, kurį prokurorai pavadino „siaubingu lytiniu, psichiniu ir fiziniu smurtu“, vyrai gavo nuo 8 iki 14 metų kalėjimo bausmes.

Nusikaltimo auka – taip pat iš Lietuvos atvykusi moteris. Vieną vakarą ji stovėjo prie vaistinės, kai gatvėje sustojo automobilis su trimis vyrais.

Šie ją įsitraukė į mašiną, nuvežė į nuošalią vietą ir visi trys išprievartavo.

Moteris teisme pasakojo, kad vėliau lietuviai ją nuvežė į namą, kuriame ją laikė 36 valandas. Per tą laiką nuteistieji ir dar du ar trys vyrai ją nuolatos prievartavo, o vėliau norėjo priversti tapti prostitute.

Antrą pagrobimo dieną prisistatė dar vienas vyras, kuris panoro nusipirkti moterį už 15 tūkst. svarų sterlingų (63 tūkst. litų), jei ši sutiks užsiimti prostitucija.

Moteris atsisakė, todėl jos pagrobėjai liepė susimokėti 5 tūkst. svarų išpirką už laisvę.

Moteris pasakė pažįstanti pasiturintį airį, kuris galėtų duoti pinigų. vyrai leido jai susisiekti ir susitikti su juo. Airis lietuvei patarė kreiptis į policiją.

Šiaurės Airijos Asamblėjos nariams buvo paaiškinta, kad deportacijos iš šalies klausimus sprendžia Jungtinės Karalystės sienos tarnyba.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min