Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Siekė atgauti prarastus vairuotojo pažymėjimus - atsidūrė teisiamųjų suole

Panevėžio policija
Panevėžio policijos nuotr. / Panevėžio policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Panevėžio apskr. VPK) Nusikaltimų tyrimo biuro Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai teismui perdavė 2 ikiteisminių tyrimų bylas: įmonių darbuotojai kaltinami dokumentų klastojimu pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 300 straipsnį, jų bendrininkai – melagingos informacijos pateikimu, siekiant įgyti dokumentą pagal to paties kodekso 304 straipsnį. Šiuo metu vėl vyksta vienas toks tyrimas.

Kaip informuoja Panevėžio policija, teisę vairuoti dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo praradę vairuotojai bando atgauti vairuotojo pažymėjimus iš Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biuro pareigūnų ir teismų darbuotojų – pateikia darboviečių išduotas pažymas, kad jų darbas labai susijęs su autotransporto vairavimu ir kad teisės vairuoti atėmimas jiems reiškia pragyvenimo šaltinio netekimą, prašo sutrumpinti teisės vairuoti atėmimo terminą.

Atliekant patikrinimą, labai greitai išaiškinama, kad vairuotojai iš viso nedirba įmonėse, kurios išdavė pažymas, paaiškėja, kad jų pateiktos pažymos suklastotos. Baudžiamojon atsakomybėn traukiami tiek tariamieji darbdaviai, tiek tariamieji vairuotojai. Pabrėžtina, kad kaltininkų padėtį sunkina ir bendrininkavimas padarant nusikaltimą – baudžiamąją atsakomybę sunkinanti aplinkybė.

Pareigūnai pataria įmonių darbuotojams atsakingai išduoti dokumentus ir primena, kad, tvirtinant įstaigos blankus antspaudu ir parašu, prisiimama atsakomybė už dokumento turinį pagal šalies įstatymus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min