-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Šiemet pirmąją metų dieną gaisruose žuvo trys žmonės

Pirmąją šių metų dieną gaisruose žuvo trys žmonės. Praėjusiais metais per tą patį laikotarpį žuvo du gyventojai, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
Sudegęs namas
Sudegęs namas / Alytaus apskrities VPK nuotr.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Alytaus apskrities VPK nuotr./Sudegęs namas
Alytaus apskrities VPK nuotr./Sudegęs namas

Kaip rašoma pranešime, pirmąsias dviejų žmonių gyvybes šiais metais ugnis pasiglemžė Alytaus rajone, Raitininkų seniūnijoje, Makniūnų kaime. Atvykę ugniagesiai rado dūmuose skendinčias gyvenamojo namo patalpas ir 1 kv.m plote smilkstančias grindis.

Šiame gaisre užgeso 1961 m. gimusios moters ir 1962 m. gimusio vyro gyvybės.

Alytaus apskrities VPK praneša, kad, pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl šaldytuvo gedimo. Įvykus sprogimui, gyventojai apsinuodiję mirė.

Dar vienas žmogus sausio 1-ąją gaisre žuvo Zarasų rajone, Zarasų seniūnijoje, Tamuliškio viensėdyje. Ugniagesiams atvykus, pastato stogas jau degė atvira liepsna.

Kaip rodo penkerių metų gaisrų statistika, dažniausiai Lietuvoje gaisruose žūstama dėl neatsargaus rūkymo. Dėl šios priežasties per penkerius metus žuvo net 464 gyventojai. Neatsargus žmogaus elgesys per šį laikotarpį nusinešė 319 žmonių gyvybių.

Dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų per penkerius metus netekome 79 šalies gyventojų, o 55 žmonės žuvo dėl elektros įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų bei elektros instaliacijos gedimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius