Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sieną pažeidusius indus gaudė ir Lietuvos, ir Baltarusijos pasieniečiai

Sulaikyti Indijos piliečiai
VSAT nuotr. / Sulaikyti Indijos piliečiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus rajone VSAT pareigūnai sulaikė du indus, neteisėtai iš Baltarusijos perėjusius sieną į Lietuvą. Dar trys jų tautiečiai spruko į Baltarusiją ir įkliuvo šio šalies pasieniečiams.

Šeštadienį ryte VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pasieniečiai ties Vilniaus rajono Kaponiškių kaimu aptiko grupės asmenų pėdsakus, vedančius iš Baltarusijos į Lietuvą. Vietovės apieškos metu už kelių šimtų metrų nuo sienos miške pastebėti pažeidėjai pasklido į skirtingas puses.

Vieną bėglį VSAT pareigūnams pavyko sučiupti iškart. Dokumentų neturėjęs pažeidėjas prisistatė 20 metų Indijos piliečiu.

Į įvykio vietą buvo iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi. Pažeidėjų paliktais pėdsakais iškart ėmusi sekti vokiečių aviganė Kidi pasieniečius pirmiausia nuvedė į miško tankmę, kur aptiktos dvi kuprinės su asmeniniais daiktais.

VSAT nuotr./Tarnybinis šuo Kidi
VSAT nuotr./Tarnybinis šuo Kidi

Netrukus paaiškėjo, kad trys pažeidėjai, Lietuvoje apibėgę puslankį mišku, spruko atgal į Baltarusiją. Apie tai Vilniaus rinktinės pareigūnai informavo kolegas iš Baltarusijos Smurgainių pasienio grupės.

Išart po to gautas pranešimas, kad po tarnybos į namus vykęs Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pareigūnas ties Vilniaus rajono Petruliškių kaimu pastebėjo ir sulaikė įtartiną asmenį. Dokumentų neturėjęs atėjūnas taip pat prisistatė Indijos piliečiu, 21 metų.

Tą pačią dieną Baltarusijos pasieniečiai VSAT pareigūnams pranešė, kad savo šalies teritorijoje sulaikė tris, įtariama, nuo Lavoriškių užkardos pareigūnų sprukusius asmenis. Visi jie, pirminiais duomenimis, taip pat yra Indijos piliečiai.

Abu užsieniečius, sulaikytus Lietuvoje, VSAT pareigūnai uždarė į areštinę. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo Vilniaus rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min