Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sienos pažeidėjas į Lietuvą per tvorą lipo mediniu rąstu

Įvykio vieta
VSAT nuotr. / Įvykio vieta
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Varėnos pasieniečiams teko nuo apsauginės tvoros nukelti ant jos pakibusį neįgalų pažeidėją iš Baltarusijos. Jis mėgino mediniu rąstu perlipti į Lietuvą.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Tribonių užkardos patruliai, budėję nuošalioje negyvenamoje Šalčininkų rajono vietovėje prie sienos su Baltarusija, ties keliu Šalčininkai – Voranavas, pastebėjo ant apsauginės tvoros pakibusį vyrą, o šalia jo – moterį.

Ši apsauginė tvora yra Lietuvos pusėje prie pat sienos linijos.

Ant tvoros viršaus, kur keliomis juostomis eina spygliuota viela, buvo užmestas rąstas, kuriuo moters padedamas ir mėgino sliuogti vyras.

Abu pažeidėjai jau buvo įžengę į Lietuvos teritoriją ir neleistinoje vietoje perėję kontrolinę pėdsakų juostą. Privažiavę arčiau pareigūnai pastebėjo, kad ant tvoros pakibęs vyras yra neįgalus.

Pažeidėją pasieniečiai nukėlė nuo tvoros ir kartu su moterimi nugabeno į Tribonių užkardą.

Nustatyta, kad abu sulaikytieji yra Baltarusijos piliečiai – 30 metų vyras ir 17 metų mergina. Apie įvykį VSAT pareigūnai pranešė kolegoms iš Baltarusijos pasienio kariuomenės Lydos būrio.

Paaiškėjo, kad nerišliai kalbantys abu sienos pažeidėjai yra neblaivūs – vyrui nustatytas 1,83, moteriai – 0,68 promilės girtumas.

Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Abu baltarusiai savaitgalį laikinai buvo uždaryti į Tribonių užkardoje esančią laikino sulaikymo patalpą. Sekmadienį Šalčininkų rajono apylinkės teismas vyrą ir moterį leido laikyti suimtus 20 parų.

Baltarusis, kuriam reikalinga asmens priežiūra dėl invalidumo, uždarytas į Lukiškių tardymo izoliatorių, moteris – į areštinę.

VSAT Varėnos rinktinės pasieniečiai tęsia tyrimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min