Vyras pareigūnų buvo sustabdytas D.Poškos gatvėje maždaug 11 val. 10 min. Jis buvo neblaivus.
Už girto pasirodymą viešoje vietoje įstatymas numato įspėjimą arba baudą nuo 14 iki 30 eurų. Tiesa, už pakartotinį nusižengimą gresia 90 eurų siekianti bauda.
Vyras siekdamas išvengti atsakomybės pasiūlė pareigūnams 50 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d., praneša Policijos departamentas.
15min primena, kad Seimas šią savaitę sugriežtino atsakomybę už neblaivaus pasirodymą viešoje vietoje. Nuo šiol su įspėjimu išsisukti nepavyks, pirmą kartą įkliuvusiems teks mokėti baudą nuo 20 iki 100 eurų, o už pakartotinį nusižengimą - baudą nuo 100 iki 200 eurų.
