Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 11d. 10:21

Šilalės policija už chuliganišką vairavimą nubaudė šonaslydžio mėgėją

Įvykio vietoje
Šilalės policijos nuotr. / Įvykio vietoje

Teisinėje literatūroje sąvoka „chuliganizmas“ apibrėžiama kaip tyčiniai veiksmai, šiurkščiai pažeidžiantys viešąją tvarką ir rodantys aiškią nepagarbą visuomenei, rašoma Šilalės policijos pranešime.

Šilalės policijos nuotr./Įvykio vietoje
Šilalės policijos nuotr./Įvykio vietoje

Chuliganiškos paskatos arba motyvai apibrėžiami kaip siekis visuomenei mesti iššūkį žeminančia forma, grubumu, žiaurumu, tyčiojimusi, agresyvumu ir pan. Veika padaryta dėl chuliganiškų paskatų paprastai traktuojama kaip veiksmai, kai nenustatoma konkrečių ir aiškių tikslų ar motyvų. Chuliganiškas vairavimas, tai yra kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, todėl toks pažeidimas yra priskiriamas prie grubiausių kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Šilalėje, Nepriklausomybės g., meno mokyklos kieme chuliganiškai važinėja automobilis, kuris sukdamas ratus ir slysdamas šonu paliko padangų žymes ant asfalto dangos.

Pareigūnams operatyviai sureagavus į gautą asmens pranešimą buvo išaiškintas administracinį teisės pažeidimą padaręs jaunuolis, kuris savo veiksmais demonstravo nepagarbą visuomenei ir sukėlė pasipiktinimą tai mačiusiems žmonėms.

Kaip rašoma Šilalės policijos pranešime, už tokį administracinį teisės pažeidimą yra numatyta bauda nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių metų iki dvejų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, skiriama baudą nuo 2,5 tūkst. iki 3,5 tūkst. litų. Todėl antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos poskyrio viršininko nutarimu, Kelių eismo taisykles pažeidęs asmuo buvo nubaustas 1 tūkst. 300 litų bauda ir 15 mėnesių neteko teisės vairuoti transporto priemones.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariatas dėkoja apie pažeidimą pranešusiam asmeniui ir kviečia visus žmones būti nepakantiems bet kokiems teisės pažeidimams ir nedelsiant pranešti apie juos policijai tel. 112, o jei yra galimybė – užfiksuoti pažeidimus vaizdo kameromis, fotoaparatais ir pristatyti į policijos komisariatą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min