Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šilutės kriminalinės policijos viršininkas „meilę“ žmonai parodė Valentino dienos išvakarėse – ją sumušė

Artūras Rimkus
LNK nuotr. / Artūras Rimkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Kolegų pareigūnų taikiklyje atsidūrė Tauragės apskrities VPK Šilutės r. komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Artūras Rimkus. Jau nuo sausio 29 d. darbe nušalintas nuo pareigų 44 metų kriminalistas šįkart kaltinamas smurtu artimoje aplinkoje. Šilutės komisaras inspektorius A.Rimkus rimtų bėdų su kolegomis teisėsaugininkais turi jau kelerius metus.

Kaip penktadienį praneša Policijos departamentas, vasario 13 d. maždaug 19 val. 17 min. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Šilutės r. PK gautas neblaivios (2,49 prom. alkoholio) S.R. (gimusios 1973 m.) pranešimas, kad tą pačią dieną apie 19 val. Šilutėje, Jaunimo alėjoje, namuose, vyras Artūras Rimkus (gimęs 1969 m.) jos atžvilgiu naudojo smurtą.

Moteris gydoma ambulatoriškai.

Įtariamasis neblaivus (0,97 prom. alkoholio) Šilutės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas A.Rimkus apklaustas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 140 str. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas) 2 d.

Šilutės komisaras inspektorius A.Rimkus rimtų bėdų su kolegomis teisėsaugininkais turi jau kelerius metus.

15min.lt atkreipia dėmesį, kad Šilutės kriminalistų vadas anksčiau turėjo dar rimtesnių bėdų su teisėsauga.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas A.Rimkus Tauragės aps. VPK viršininko 2013 m. kovo 26 d. įsakymu nuo 2013 m. kovo 26 d. iki šiol yra nušalintas nuo pareigų dėl ankstesnio kaltinimo įvykdžius nusikalstamą veiką ir tai nesusiję su 2013 m. vasario 13 d. įvykiais šeimoje.

Prieš kelerius metus A.Rimkus buvo sulaikytas įtariant sukčiavimu, o 2013 m. A.Rimkui teko stoti ir prieš teismą.

Klaipėdos apygardos teisme nagrinėjamoje byloje dėl piktnaudžiavimo tarnyba, sukčiavimo ir kitų nusikalstamų veikų į kaltinamųjų suolą A.Rimkus sėdu kartu su buvusiais Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais – Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus viršininku Edmundu Tautavičiumi ir šio skyriaus tyrėju Žilvinu Ukockiu.

Jiems pareikšti kaltinami, kad užuot tyrę automobilių vagystes, 2010–2011 m. jie ne tik nuo kolegų nuslėpė žinomus faktus apie trijų vogtų automobilių laikymo vietą, bet ir patys, padedami ketvirtojo kaltinamojo Viktoro Murošovo, organizavo šių automobilių išardymą, siekdami realizuoti jų detales. Be to, esą pačiam A.Rimkui melagingai pranešus apie neva jo pavogtą automobilį, buvo apgauta draudimo bendrovė, kuri už fiktyvią vagystę  automobilio savininkui išmokėjo solidžią pinigų sumą.

Dėl įvairių įtarimų Klaipėdos apskrities policijos komisariato viršininko Beno Ivanausko 2011-ųjų lapkričio 14-osios įsakymu komisaras inspektorius A.Rimkus buvo atleistas iš pareigų. Tačiau 2013 m. pradžioje Lietuvos Vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegijos nutartimi įsakymas dėl atleidimo paskelbtas neteisėtu ir A.Rimkus nedelsiant grąžintas į tas pačias pareigas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min