2009-03-04 08:48

Šilutės plėšikai į tą patį butą ėjo du kartus

Šilutės policija ieško nusikaltėlių, du kartus apiplėšusių tą patį butą.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.
Temos: 2 Plėšimas Šilutė

Kaip informuoja Policijos departamentas, antradienį apie 11 val. į Šilutės policiją kreipėsi V.Ž. (gim. 1960 m.) ir pareiškė, kad dar vasario 19 d. apie 20 val. Šilutėje, Stoties gatvėje, į neužrakintą jos butą užėjo du vyriškiai.

Atėjūnai sumušė ją, sugyventinį S.D. (gim. 1950 m.) ir pagrobė mobilųjį telefoną bei 70 litų.

Pirmadienį apie 16 val. tie patys du asmenys vėl užėjo į neužrakintą V.Ž. butą ir, sumušę šeimininkę bei sugyventinį, pagrobė santuokos liudijimą.

Bendras materialinis nuostolis – 280 litų.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą