2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Šilutės policija paskelbė nužudymu įtariamo jaunuolio paiešką

Šilutės policija paskelbė nužudymu įtariamo jaunuolio paiešką, o gyventojų, žinančių, kur gali slapstytis įtariamasis, ar jį pastebėjusių, pareigūnai prašo nedelsiant skambinti į policiją.
Įtariamasis
Įtariamasis / Šilutės policijos nuotr.
Temos: 2 Nužudymas Policija

15min.lt jau skelbė apie nužudymą Juknaičiuose, Beržų g. Šeštadienį namo laiptinėje buvo nudurtas A.S. (gim. 1986 m.).

Šilutės policijos pranešime rašoma, jog peiliu namo laiptinėje, kaip įtariama, jam smogė dvidešimtmetis vietos gyventojas Artūras Bumblauskas.

Po nusikaltimo įtariamasis pasislėpė. Paskelbta įtariamojo paieška.

Policija prašo gyventojus, ką nors žinančius, kur galėtų slėptis ar slepiasi įtariamasis, pranešti Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams šiais telefono numeriais: (8-441) 61572, 61573 arba 112.

Tirdami šį įvykį kriminalistai sulaikė ir uždarė į areštinę 31 metų anksčiau teistą Šilutės rajono gyventoją M.L. ir dvidešimtmetį šilutiškį A.B. Įtariama, kad jie slėpė nusikaltimą ir galėjo padėti įtariamajam pabėgti. Per tyrimą turėtų paaiškėti jų tolesnis statusas – jie gali likti įtariamaisiais arba tapti liudininkais.

Policija taip pat praneša, kad peilis, kuriuo, kaip įtariama, nužudytas A.S., yra surastas. Kilusio konflikto priežastis aiškinama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min