Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šilutės rajone, Akmeniškių kaime, žmonės kiaules nuo ugnies gelbėjo mėtydami jas pro langą

Gaisras Akmeniškių kaime
15min.lt nuotr. / Gaisras Akmeniškių kaime
Šaltinis: 15min
0
A A

Vėlų atradienio vakarą, apie 22 val., Šilutės rajone, Akmeniškių kaime, užsidegė ūkinis pastatas, priklausantis keliems savininkams. Ūkiniame pastate buvo laikomos kiaulės. Nesulaukę ugniagesių žmonės patys puolė gesinti ugnį.

Antradienį, apie 22 val. Šilutės rajone, Akmeniškių kaime, kilęs gaisras sukėlė ant kojų kaimo žmones. Užsiliepsnojo keliems savininkams priklausantis mūrinis ūkinis pastatas, kuriame vietiniai gyventojai laikė kiaules.

Žmonės tikėjosi, kad greitai atvyks ugniagesiai iš šalia esančio Katyčių kaimo, mat prieš keletą metų vietos valdžia gyrėsi, kad labdaros būdu iš Švedijos buvo gautas ugniagesių automobilis, kaime net įrengtos patalpos jam laikyti. Tačiau lėšų išlaikyti ugniagesių komandą taip ir neatsirado, todėl žmonės veltui jos laukė. Gaisro vietoje buvę žmonės labai pyko ant vietos valdžios, kad ji taip ir neįvykdė pažadų turėti ugniagesių komandą.

Tuomet Akmeniškių gyventojai puolė patys gesinti ugnies, o bandydami išgelbėti kiaules nuo pražūties net mėtė jas pro langą. Kol atvyko ugniagesiai iš kitų vietų įgriuvo pastato stogas. Žmonių aukų išvengta.

Prieš kelias dienas ugniagesiai jau buvo gavę pranešimą apie gaisrą Akmeniškių kaime, tačiau iškvietimas buvo melagingas. Šį kartą ūkinis pastatas užsiliepsnojo. Kol kas gaisro priežastis nežinoma, atliekamas tyrimas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min