Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 17d. 11:19

Šilutės rajone padegtas daugiabutis gyvenamasis namas

Gaisras
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 30 gaisrų ir atliko 16 kitų gelbėjimo darbų. Viename gaisre buvo traumuotas žmogus.

Šis gaisras pirmadienį vakare kilo Marijampolės savivaldybės Kantališkių kaime, ,,Stateta” degalinės automobilių stovėjimo aikštelėje. Čia užsidegė Estijoje registruotas krovininis automobilis ,,Scania” su priekaba. Gaisro metu apdegė priekabos tentas, gesindamas liepsną nukentėjo 46 metų Latvijos pilietis, kuriam ligoninėje buvo suteikta pirmoji  medicinos pagalba. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Ugnis praėjusią parą  niokojo ir daugiau transporto priemonių. Ryte Palangoje, Sodų gatvėje, užsidegė lengvasis automobilis ,,Rower 216”. Per gaisrą išdegė mašinos variklis, apdegė kėbulas. Įvykis tiriamas.

Pavakary Panevėžyje, Pramonės gatvėje, dėl kuro tiekimo sistemos gedimo užsidegė krovininis mikroautobusas ,,Volkswagen Transporter”. Mašina sudegė nepataisomai.

Ugnis pirmadienį siaubė ir gyvenamuosius namus bei ūkinius pastatus. Vilniuje Kryžiokų sodų 9-ojoje gatvėje vakar ryte užsiliepsnojo D.B. dviejų aukštų mūrinis namas. Ugnis čia spėjo tik apdeginti dalį stogo dangos ir buvo užgesinta atskubėjusių ugniagesių.

Po vidurdienio Kauno rajono Šiulių kaime užsiliepsnojo E.N. gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus gaisro vietą, pastato stogas jau buvo įkritęs. Ugnis sunaikino medinį pastatą su ten buvusiais namų apyvokos daiktais. Šie įvykiai tiriami.

Dėl elektros instaliacijos gedimo vakare Mažeikių rajono Židikų miestelyje užsidegė S.V. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, mansarda, sudegė dalis perdengimo.

Šilutės rajono Macikų kaime vakare, kaip įtariama, buvo padegtas daugiabutis gyvenamasis namas. Per gaisrą apdegė namo laiptinėje sukrautos malkos, apsmilko laiptinės sienos.

Dar vienas įtariamas padegimas buvo įregistruotas vakare Pasvalio rajono Pakalniškio kaime. Čia užsiliepsnojo R.B. gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, įgriuvo perdengimas, apdegė sienos. Nuo ugnies buvo apsaugoti šalia stovintys ūkinis pastatas, klėtis ir sandėliukas.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Tauragės rajono Norkaičių kaime užsidegė nustatinėjamo savininko medžio apdirbimo įmonės pastatas. Gaisro židinys buvo džiovykloje, kur liepsnojo džiovinama mediena. Ugnis išdegino 20 kubinių metrų medienos, apdegė ir buvo išardyta dalis pastato stogo. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min