15min be reklamos
2022 12 09, 09:16

Šilutiškė iš giminaičio sandėlio vogtus vaistus pardavinėjo kaip narkotikus

Į teismą dėl disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų keliaus viena Šilutės rajono gyventoja ir du tauragiškiai. Aiškėja, kad teisėsaugai žinomi asmenys iš vaistų sandėlio neteisėtu būdu gaudavo vaistų su narkotinėmis medžiagomis.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / 123RF.com nuotr.

Tyrimas buvo pradėtas po to, kai 2022 metų birželio mėnesį patruliuodami policijos pareigūnai sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį.

Atlikdami transporto priemonės patikrinimą pareigūnai jame aptiko 9 vnt. pleistrų, 10 vnt. stiklinių ampulių bei 8 vnt. tablečių, kuriems reikalingas receptas.

Automobiliu vykusių tauragiškių apžiūros metu pas vieną iš jų papildomai rasti 5 pleistrai bei 2 stiklinės ampulės.

Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, abu praeityje teisti tauragiškiai stiprių receptinių vaistų galėjo įsigyti iš anksčiau taip pat teistos Šilutės rajone gyvenančios moters.

Turimais duomenimis, moteris, įtariama, žinodama, jog šeimos nariui priklausiusių vaistų sudėtyje yra narkotinių medžiagų, dalį jų už alkoholinius gėrimus ir maisto produktus pardavė minėtiems tauragiškiams.

Tyrimo metu gauta duomenų, kad rastose receptinėse tabletėse bei pleistruose yra labai didelis kiekis narkotinės medžiagos – fentanilio, o ampulėse, kurioms taip pat reikalingas receptas – nedidelis kiekis narkotinės medžiagos morfino.

Moteriai bei dviem tauragiškiams pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 260 straipsnio („Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu“) 3 dalį. Už šį nusikaltimą įstatymas numato laisvės atėmimą nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min