TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Simbolinė policininko išpažintis Angelų sargų dieną: kartais nesutinku su tuo, kas rašoma įstatymuose

Asociatyvinė iliustracija
Nuotrauka iš policijos „Facebook“ / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
4
A A

Lietuvos policijos „Facebook“ profilyje spalio 2 d. paskelbtas originalus sveikinimas visiems mūsų šalies pareigūnams Angelų Sargų dienos proga. Su profesine švente kolegas anonimiškai sveikina itin „sužmogintas“ policininkas – kupinas ir meilės, ir pykčio, ir paniekos nusikaltėliams, ir kritiško požiūrio į valstybės teisės aktus.

Aš – policijos pareigūnas. Esu tam, kad sustabdyčiau Tave, jeigu pažeidei teisę. Ne aš kuriu įstatymus. Kartais aš pats nesutinku su viskuo, kas juose rašoma, bet privalau įstatymus saugoti ir vykdysiu savo pareigą. Jei priešinsiesi – būsiu priverstas kovoti su Tavimi. Juk susidūręs su priešiškumu ar pasipriešinimu, aš neturiu teisės tiesiog nusigręžti ir pasitraukti.

Aš – Tavo elgesio pasekmė. Aš – Tavo nusipelnytas likimas su uniforma, pažymėjimu ir ginklu. Po mano uniforma plaka tokia pati žmogiška širdis, kaip ir tavoji. Joje būna ir meilės, ir pykčio, ir skausmo. Ji gali nustoti plakusi. Tačiau aš nesu vienas – tūkstančiai mano profesinės šeimos narių, budi sargyboje drauge, kartu su manimi. Mes – plona linija, skirianti žmones nuo plėšrūnų. Gėrį – nuo blogio. Mes – policija“.

Su profesine švente, su Angelų Sargų diena!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min