Dabar populiaru
Publikuota: 2008 rugpjūčio 27d. 19:17

Sirgalius iš Danijos tapo skustagalvių auka

Prievarta
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Prievarta

Laisvės alėjoje, prie pat Soboro, apie 18 val. keliasdešimt jaunuolių sumušė Danijos pilietį.

Liudininkų teigimu, grupelė į Kauną šiandien atvykusios Danijos komandos „Aalborg“ sirgalių linksminosi prie Soboro esančiame restorane „Prie akmenų“. Trims iš jų atsiskyrus nuo draugų ir patraukus Gedimino gatvės link, prie jų prisigretino keliasdešimt vadinamųjų skinų. Pastarieji be didesnių ceremonijų puolė Danijos piliečius.

Dviem iš užsieniečių pavyko pasprukti, tačiau vienas vyras šią kelionę į Lietuvą prisimins ilgai. Agresyviai nusiteikę jaunuoliai be jokių skrupulų pradėjo mušti daną. Baigę egzekuciją, skinai išsibėgiojo kas sau. Kraupų įvykį mačiusi kaunietė Rita teigė pirmąkart gyvenime mačiusi tokius kraupius vaizdus.

„Jų buvo gal penkiasdešimt. Visi jie buvo lietuviai. Po to, kai sumušė tą vyrą, visi vieningai surėkė kažkokį šūkį ir išsiskirstė“, – sukrėsta pasakojo Rita.

Į įvykio vietą netrukus atskubėjo policijos pareigūnai. Sumuštas Danijos pilietis kartu su keliais draugais bei grupele sulaikytų incidente dalyvavusių lietuvių buvo nuvežti į Kauno centro policijos komisariatą. Nukentėjęs vyras jokių pretenzijų savo skriaudikams nepareiškė.

„Visi vyrai buvo pakankamai įkaušę. Po apklausos, matyt, nuėjo toliau alaus gerti“, – replikavo policijos pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min