Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Širvintose įžūliai siautėjantis chuliganas šokdino visas specialiąsias tarnybas

Širvintose tramadyti chuliganą prireikė ir policijos, ir ugniagesių
Edgaro Čepulkovskio nuotr. / Širvintose tramadyti chuliganą prireikė ir policijos, ir ugniagesių
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gamtininko Edgaro Čepulkovskio sumušimu įtariamas Širvintų chuliganas po sulaikymo šeštadienį buvo paleistas tą pačią dieną, o sekmadienį jis su sėbrais vėl ėmė persekioti gamtininką ir jo šeimą su 2 metų mergyte. Po to banditas įlipo į aukštą stulpą, garsiai plūdosi, jo tramdyti atvažiavo ugniagesiai, medikai, policija.

Kaip 15min.lt apie 16 val. pasakojo Edgaras Čepulkovskis, po šeštadienio išpuolio chuliganai jį su šeimą vėl persekiojo. „Jie mane einantį gatve iškeikė, sviedė metalinį ramentą, vijosi, bet su šeima spėjome įbėgti į įmonės „Lesto“ pastatą, kur laikomi gyviai, kuriuos vežiojame po rajono mokyklas. Paskui vienas chuliganų įlipo į stulpą ir garsiai keikėsi“, – pasakojo E.Čepulkovskis.

Chuliganą iš telekomunikacijų stulpo Kalnalaukio gatvėje turėjo iškrapštyti ugniagesiai. Atvyko policija, greitosios medicinos pagalbos automobilis. Palaikyti savo sėbro susirinko ir daugiau miestelio chuliganų. Juos triukšmaujančius turėjo tramdyti policija.

Gamtininkas sakė bijojęs išeiti į gatvę ir laukė įmonės pastate.

Nuimtas nuo stulpo chuliganas išvežtas į Ukmergėje esančią areštinę.

Įtariamasis Konstantinas Šverencas yra gerai žinomas policijoje dėl chuliganiškų išpuolių anksčiau. Jis ir kiti chuliganai jau seniai baugina visą miestelį.  

Chuliganai jau seniai baugina visą miestelį.  

Kaip rašė 15 min.lt,  E.Čepulkovskis su kolega, žmona ir vaiku šaštadienį po darbų ėjo miestelio gatve pro parduotuvę, kur stoviniavo maždaug 10 jaunuolių. 3 ar 4 neblaivūs chuliganai atsiskyrė nuo gaujos ir atsiviję pareikalavo duoti cigarečių, pradėjo stumdytis. „Gerai dar, kad žmona paėjo toliau ir prispaudė prie krūtinės dukrą, kad ji nematytų užpuolimo“, – pasakojo gamtininkas.

Chuliganai buvo bailiai, nes po apsistumdymo palaukė, kol vyrai nusisuks nueiti, ir tik tada E.Čepulkovskiui išdrįso pasalūniškai trenkti per galvą metaliniu ramentu. Jam buvo suteikta pagalba ligoninėje.

Gamtininkas Širvintose išsinuomojo butą, nes šiuo metu miestelio mokykloje rengia edukacinį projektą moksleiviams „Nariuotakojai mokykloje“. Taip pat E.Čepulkovskis yra vienas iš Palangos zoologijos sodo „Insektariumas“  įkūrėjų, pirmasis atidaręs specializuotą nariuotakojų parduotuvę.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min