Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Širvintų teismas leido suimti vyrą, įtariamą motinos nužudymu

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Širvintų rajono apylinkės teismas E.J. skyrė suėmimą trims mėnesiams. Jis įtariamas tuo, kad 2011 m. gruodžio 8 d., apie 23 val., būdamas neblaivus, buitinio konflikto metu nevaldydamas savo neigiamų emocijų sudavė nenustatytą skaičių smūgių į galvą savo motinai R.J., kuri nuo patirtų sužalojimų mirė.

Kaip rašoma teismo pranešime, įtariamasis nurodė, kad buvo neblaivus ir savo elgesio motyvų paaiškinti negalėjo. Teismas nustatė, kad ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys, įvykio vietos apžiūros protokolas, liudytojų bei paties įtariamojo parodymai leidžia teigti, kad E.J. galimai padarė nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 129 straipsnio 2 dalies 3 punkte.

Kardomoji priemonė – suėmimas, įtariamajam skirta nustačius, kad švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis negalima užtikrinti įtariamojo dalyvavimo procese, netrukdomo ikiteisminio tyrimo ir bylos nagrinėjimo teisme, nuosprendžio įvykdymo, taip pat siekiant užkirsti kelią naujoms nusikalstamoms veikoms.

Teismas atsižvelgė į nusikaltimo padarymo aplinkybes ir motyvus, į tai, kad E.J. niekur nedirba, šeimos neturi, todėl sprendė, kad atsidūręs analogiškose situacijose, nevaldydamas savo emocijų, E.J. gali padaryti naujų sunkių arba labai sunkių nusikaltimų, taip pat gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų ir teismo.

Už nusikaltimo, numatyto LR BK 129 straipsnio 2 dalies 3 punkte, padarymą gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min