2026-03-19 14:00

Situacija atrodė įprasta, bet nerimastingas elgesys išdavė „Audi“ vairuotoją

Tauragėje sustabdytas „Audi“, kurio viduje aptikta 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Bylos įkalčiai
Bylos įkalčiai / Tauragės VPK nuotr.

Kovo 18-osios popietę, apie 13 valandą, Tauragėje, Tremtinių kelyje, policijos pareigūnai sustabdė patikrinimui automobilį „Audi A4“. Nors iš pirmo žvilgsnio situacija atrodė įprasta, pareigūnų dėmesį netruko patraukti vairuotojo, gim. 1991 m., nerimastingas elgesys.

Jaunas vyras pats išsidavė, kad kažkas ne taip. Įtarimai netruko pasitvirtinti – apžiūrėjus automobilį, jame rasta net 6 dėžės kontrabandinių cigarečių, iš viso 3 000 pakelių, kurie buvo paženklinti Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais.

Visų šių cigarečių pakelių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis, vertė daugiau nei 15 tūkst. eurų.

VIDEO: Tauragėje sustabdytas „Audi“ – viduje 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

Neatmetama versija, kad cigaretės į Lietuvą galėjo būti gabenamos iš Baltarusijos pasitelkiant balionus. Tai leidžia įtarti radinys: dėžės buvo apvyniotos plėvele ir paruoštos tvirtinimui prie balionų.

Šiuo metu vyro atžvilgiu atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą