Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kušleikių bulvių lauke pražudytos mažylės byla: motina – nepakaltinama

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

2014 metų sausio 9 dienos rytą, Kelmės rajone, Pakražančio seniūnijoje, Kušleikių kaime, dirvoje, tarp vagų, buvo rastas moteriškos lyties nenustatytos tapatybės naujagimio kūnelis, nepilnai užverstas bulvių lupenomis. Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR Teisingumo ministerijos Šiaulių skyriaus medicinos ekspertai nustatė, kad kūdikio mirties priežastis – nukraujavimas nutraukus virkštelę. Tačiau specialistams nustačius, kad motina žmogžudystės metu sirgo, ji bus ne teisiama, o gydoma.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato kriminalistai operatyviai nustatė įtariamąją R.G. (gimusi 1979 m.), kuriai, gavus medicinos ekspertų išvadą, buvo pateiktas įtarimas dėl mažamečio, bejėgiškos būklės, šeimos nario nužudymo.

Už šią nusikalstamą veiką LR baudžiamajame kodekse numatyta bausmė – laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dvidešimt metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos. 

Tyrimas užtruko, nes įtariamajai R.G. buvo atliekama teismo psichiatrijos ir teismo psichologijos ekspertizė.

Ekspertams pateikus išvadą, kad įtariamoji R.G. pavojingos veikos visuomenei padarymo metu sirgo paranoidine šizofrenija ir darant nusikaltimą ji negalėjo suprasti savo veiksmų esmės ir juos valdyti, baudžiamoji byla perduota teismui dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo kaltinamajai R.G.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min