Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 12d. 14:26

Šiurpus 23-ejų jaunuolio nužudymas Palangoje: įtariamasis suimtas trims mėnesiams

Kriminalistai tiria nužudymą Palangoje
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / Kriminalistai tiria nužudymą Palangoje

Klaipėdos apylinkės teismas penktadienį leido suimti 47-erių palangiškį Saulių Narmontą, kuris įtariamas žiauriai nužudęs 23-ejų jaunuolį. Negyvas vaikinas trečiadienio rytą aptiktas Palangos pakraštyje, miške, su daugybiniais dūriais širdies ir kaklo srityje.

Dėl šio nusikaltimo buvo sulaikytas 47-erių teistas palangiškis, 34-erių neteista moteris ir 39-erių vyras – visi jie be nuolatinės gyvenamosios vietos, glaudėsi Palangoje.

Pagrindiniu nusikaltimo įtariamuoju tapo 47-erių S.Narmontas, antradienio vakarą išgėrinėjęs kartu su minėtais dviem asmenimis. Auka šiose išgertuvėse nedalyvavo, tačiau, kaip pasakoja suimti moteris ir vyras, palangiškis prisiminė senas su auka susijusias nuoskaudas ir vidury nakties nusprendė eiti aiškintis santykių. Minėti vyras ir moteris, kaip aiškėja, prie nusikaltimo neprisidėjo, tačiau matė įvykių eigą. Dėl kardomųjų priemonių porai, kuri gyvena asocialiai, bus dar sprendžiama.

Jaunuolis buvo užkluptas miegantis savo lovoje, ištemptas, prieš jį naudotas smurtas. Negyvas palangiškis ryte rastas apie 200 metrų nuo savo namų. Ant kūno buvo matyti daugybinės žaizdos širdies srityje ir ant kaklo.

Klaipėdos apylinkės teismas leido suimti įtariamąjį. Motyvais tapo vyro praeitis – jis jau anksčiau teistas už savo brolio nužudymą ir kalėjo 12 metų, taip pat neturi nuolatinės gyvenamosios vietos. Palangoje S.Narmontas dirbo metalo laužo supirktuvėje, virš kurios ir gyveno.

Kaip anksčiau apie nusikaltimą pasakojo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, nužudytas jaunuolis buvo našlaitis, gyveno netoli nusikaltimo vietos, glaudėsi apleistame name, tačiau gyvenamąją vietą buvo susitvarkęs. Auka tapęs vaikinas gyveno gana asocialiai, išgėrinėjo, buvo teistas už vagystes.

Temos: 2 Nužudymas Palanga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min