Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 13d. 08:38 , atnaujinta: 2018 birželio 13d. 09:22

Šiurpus radinys Kauno ligoninėje: siurblinėje aptiktas žmogaus vaisius

Kauno klinikinės ligoninės fekalijų pakėlimo stotis, kurioje aptiktas vaisius
Kauno klinikinės ligoninės nuotr. / Kauno klinikinės ligoninės fekalijų pakėlimo stotis, kurioje aptiktas vaisius

Antradienio dieną Kauno klinikinės ligoninės siurblinėje aptiktas žmogaus vaisius. Šiurpų radinį pastebėjo santechnikai. Manoma, kad vaisius atitekėjo kanalizacijos vamzdžiais.

Kaip informuoja Policijos departamentas, birželio 12 dieną apie 14 valandą 40 minučių Kauno Baltijos gatvėje veikiančios Kauno klinikinės ligoninės Infekcinio skyriaus teritorijoje, siurblinėje, ties nuotėkų surinkimo anga, rastas neišnešiotas žmogaus vaisius.

Kauno klinikinės ligoninės nuotr./Nuotekų siurblinė, kurioje aptiktas žmogaus vaisius
Kauno klinikinės ligoninės nuotr./Nuotekų siurblinė, kurioje aptiktas žmogaus vaisius

Manoma, kad vaisiui buvo apie 4–5 mėnesius.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1- ojo skyriaus prokuroras Viktoras Kazlauskas.

Kaip 15min informavo VšĮ Kauno klinikinės ligoninės atstovas ryšiams su visuomene Gediminas Stanišauskas, šiurpų radinį antradienio popietę aptiko įstaigos santechnikai, atėję atlikti profilaktinį nuotekų šulinio patikrinimą.

„Santechnikai buvo sukrėsti, vis dėlto neeilinis radinys. Prie siurblinės prieiti ir įmesti vaisių nelabai įmanoma – pastato durys rakinamos. Tikėtina, kad vaisius atitekėjo kanalizacijos vamzdžiais iki šulinio. Atitekėti galėjo iš vieno iš keturių Kauno klinikinės ligoninės pastatų“, – teigė G.Stanišauskas.

Pasak jo, toje vietoje, kurioje rastas vaisius, yra fekalijų pakėlimo stotis, į kurią suteka Baltijos g. 120 esančių keturių ligoninės pastatų nuotekos. Šioje stotyje nuotekos pakeliamos į reikiamą aukštį, kad galima būtų jas nukreipti į miesto kanalizacijos tinklus.

„Ten nutiestas 200 mm skersmens vamzdis. Tą tinklą dukart per dieną – ryte ir vakare, patikrina įstaigos darbuotojas. Pravalo, pažiūri, kad nebūtų užsikimšęs. Antradienio patikrinimo metu jam nuėmus groteles, pliūptelėjo vanduo ir išmetė žmogaus vaisių. Akušerinis korpusas nėra prijungtas prie šios fekalijų pakėlimo stoties. Prijungti tik vaikų ir suaugusių infekciniai skyriai, vaikų poliklinika, maisto gamybos cechas“, – paaiškino G.Stanišauskas.

Ar seniai vaisius galėjo būti įmestas, Kauno klinikinės ligoninės atstovas pasakyti negalėjo – tai turi ištirti teismo medicinos ekspertai. Tačiau antradienio rytą vykusio fekalijų pakėlimo stoties patikrinimo metu jo aptikta nebuvo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min