Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 19d. 23:03

Skaitytojo informacija: per tragišką avariją prie Plungės žuvo mažametė mergaitė

Per avariją prie Plungės apgadintas autobusas
15min.lt skaitytojo Audriaus nuotr. / Per avariją prie Plungės apgadintas autobusas.

Skaitytojas Audrius redakciją informavo apie sekmadienio pavakarę įvykusią tragišką nelaimę Plungės rajone. Per avariją viena mažametė mergaitė žuvo, dar viena pateko į reanimaciją.

15min.lt skaitytojo Audriaus L. nuotr./Avarijos vietoje
15min.lt skaitytojo Audriaus L. nuotr./Avarijos vietoje

Skaitytojas redakcijai atsiuntė nuotrauką iš įvykio vietos, tačiau jokių duomenų apie incidentą nepateikė. Tuo tarpu Plungės rajono policijos komisariate 15min.lt žurnalistas buvo informuotas, kad nelaimė įvyko apie 17.30 val. kelio Šiauliai–Palanga 89-ame kilometre.

„Pagrindiniu keliu važiavo užsakytas autobusas iš Zarasų. Iš pajūrio juo į Zarasus važiavo 50 keleivių. Ties Stanelių kaimu iš šalutinio kelio prieš autobusą staiga išvažiavo lengvasis automobilis, juo vyko jauna šeima. Per susidūrimą žuvo lengvuoju automobiliu važiavusi dvejų metų ir kelių mėnesių mergaitė. Tuo pačiu automobiliu važiavusi trejų metų ir kelių mėnesių mergaitė buvo sunkiai sužalota ir išvežta į Klaipėdos ligoninę", – 15min.lt žurnalistui pasakojo Plungės pareigūnai.

15min.lt skaitytojo Audriaus L. nuotr./Avarijos vietoje
15min.lt skaitytojo Audriaus L. nuotr./Avarijos vietoje

Pasak policijos, niekas iš autobuso keleivių smarkiau nesusižeidė tik dėl profesionalių autobuso vairuotojo veiksmų.

„Autobuso priekis labai smarkiai pažeistas. Vairo kolonėlės skysčiai ištekėjo, daug kitų pažeidimų. Bet patyręs vairuotojas sugebėjo suvaldyti sunkią mašiną, autobusas išsilaikė ant kelio, nenuslydo į griovį, todėl keleiviai išvengė sunkių traumų", – teigia pareigūnai.

Avarijos vietos apžiūra ir liudytojų apklausa truko gana ilgai. Sutvarkę visus formalumus, pareigūnai iš avarijos vietos į policijos komisariatą grįžo tik po 22 val.

Dėl šios nelaimės Plungės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėkojame skaitytojui Audriui už informaciją ir nuotrauką!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min