Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: Prienų rajono miškuose jau trečią parą ieškoma dingusi moteris (nuotraukos)

Policijos automobiliai pamiškėje
15min.lt skaitytojo Igno P. / Policijos automobiliai pamiškėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitytojas Ignas P. redakciją informavo, kad Prienų rajono miškuose jau trečią parą ieškoma dingusi moteris.

Kaip informuoja skaitytojas, moters paieškai pasitelktos gausios policijos pajėgos, pasieniečių sraigtasparnis. Pasak Igno P., moteris pati paskambino iš miško telefonu, prašydama pagalbos.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas spaudai Rokas Pukinskas 15min.lt žurnalistams patvirtino, kad pirmadienį pasieniečių sraigtasparnis iš tiesų ieškojo dingusios moters.

„Matomumas iš oro tose vietose neblogas, buvo išžvalgyta didelė teritorija. Tačiau dingusios moters rasti nepavyko", – sakė R.Pukinskas.

Prienų rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Dainius Janavičius 15min.lt žurnalistams teigė, kad dingusios moters miškuose tarp Prienų rajono ir Kazlų Rūdos savivaldybės ieškoma jau trečią parą.

„Nuo sekmadienio vyksta paieška. Kol kas be rezultatų. Moters sveikatai sutriko, ji pasiklydo. Ji nežino, kur yra, negali pati nurodyti. Ieškojome patys, į pagalbą pasikvietėme Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnį. Šiandien (antradienį – red. past.) prašome Viešojo saugumo tarnybos pagalbos, jų pareigūnai turi netrukus atvykti. Kurį laiką su moterimi bendravome per artimuosius mobiliuoju telefonu. Bet dabar ir jis išssikrovė", – pasakojo D.Janavičius.

Pasak Prienų policijos viršininko pavaduotojo, teritorija, kurioje dingo moteris, yra gana didelė ir tai apsunkina paiešką.

Jei norite peržiūrėti skaitytojo Igno P. atsiųstų nuotraukų galeriją, spauskite čia.

Dėkojame skaitytojui Ignui P. už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min