Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: Vilniuje sudegė namas, žuvo du žmonės (nuotraukos, video, atnaujinta 23.21 val.)

Gaisras buvo matyti iš tolo
15min.lt skaitytojo Eimanto G. nuotr. / Gaisras Ukmergės gatvės gale
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus pakraštyje trečiadienį vakare užsiliepsnojo ir sudegė medinis namas. Gaisro dūmus buvo galima stebėti ir miesto centre. Per šį incidentą žuvo du žmonės.

15min.lt skaitytojo Eimanto G. nuotr./Ugniagesiai gesina gaisrą
15min.lt skaitytojo Eimanto G. nuotr./Ugniagesiai gesina gaisrą.

Gaisras kilo dar prieš 19.30 val. Kaip redakcijai rašo skaitytojas Donatas P., medinis namas užsiliepsnojo Ukmergės gale gale, už prekybos centro BIG.

„Pagaliau... Pagaliau jo atsikratė. Kažin kodėl?" – redakcijai rašo skaitytojas.

Kitas skaitytojas, prisistatęs Encantado, redakcijai atsiuntė gaisro nuotrauką ir konstatavo, kad „Ukmergės pl. yra karšta". Nuotraukų atsiuntė ir skaitytojas Raimis R.

15min.lt skaitytojo Eimanto G. nuotr./Gaisro vietoje
15min.lt skaitytojo Eimanto G. nuotr./Gaisro vietoje

Iš Vilniaus miesto priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 15min.lt sužinojo, kad gaisras kilo name, stovinčiame teritorijoje tarp Ukmergės ir S.Neries gatvių. Ugniagesiams gavus pranešimą, namas jau degė atvira liepsna. Gelbėtojams atvykus į įvykio vietą, liudytojai teigė, kad name galėjo būti žmonių.

Liudininkai tvirtino, kad kilus gaisrui iš namo iššoko keturi benamiai. Dar du benamiai liko liepsnojančiame medinuke. Tačiau pastato vidaus, kol gaisras buvo neužgesintas, ugniagesiai negalėjo patikrinti.

Apie 20.30 val. gelbėtojai pagaliau galėjo įžeiti į sudegusį namą. Vieno žmogaus kūnas buvo rastas iš karto, kito – apie 21.02 val. 

Įvykio aplinkybes tiria policija ir ugniagesiai.

Skaitytojas Eimantas G. rašo, kad į įvykio vietą buvo atvažiavę trys ugniagesių automobiliai, policija įvykio vietoje apklausė kelis asocialius asmenis, kurie galėjo būti neblaivūs.

VIDEO: Gaisras Vilniuje (15min.lt skaitytojo Martyno T. filmuota medžiaga)

Tuo pat metu dar vienas gaisras kilo Verkių gatvėje. Čia virš pastato, kuriame įsikūrusios įmonės, buvo pastebėta dūmų.

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai konstatavo, kad dūmai veržiasi pro ventiliacijos angą, pastato vidus užtvindytas gaisro dūmais. Tačiau gaisro židinio gelbėtojams iš karto rasti nepavyko. Todėl į įvykio vietą buvo nusiųstos sustiprintos ugniagesių pajėgos.

Galiausiai gelbėtojai pranešė, kad gaisro židinys aptiktas angare su statybinėmis medžiagomis. Pasak ugniagesių, angaro plotas – 500 kvadratinių metrų.

Gelbėtojai praardė angaro sieną, viduje šėlo atvira liepsna.

Jei norite peržiūrėti gaisro Ukmergės g. nuotraukas, spauskite čia.

Dėkojame skaitytojui Donatui P. ir Eimantui G. už operatyvią informaciją ir nuotraukas, skaitytojams Encantado, Alvydui D. bei Raimiui R. už nuotraukas, o skaitytojams Martynui T. ir Raimiui R. – už vaizdo medžiagą!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min