Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
02 12

Skandalingai pagarsėjęs teisėjas – vėl po etikos sargų padidinamuoju stiklu

Dėl galimai pagrobtų milijonų FNTT tyrime suimtą garsų įtariamąjį praeityje neteisėtai paleidęs, tačiau dirbti paliktas sostinės teisėjas vėl užsitraukė nemalonę.
Temos iliustracija: Slaptoje D.Grizicko drausmės byloje kilęs klausimas – teisėjas stokoja sveikatos, kad pakeltų darbe jam tenkantį krūvį?
Slaptoje Dainiaus Grizicko drausmės byloje kilęs klausimas – teisėjas stokoja sveikatos, kad pakeltų darbe jam tenkantį krūvį? / 15min archyvo nuotraukų koliažas

Teisėjų etikos ir drausmės komisijoje (TEDK) Temidės tarno Dainiaus Grizicko veikla buvo svarstoma ir anksčiau, o dabar Komisija ir vėl linksniuoja šio teisėjo pavardę: neapsikentusi vykstančių negerovių, skundą pateikė prokuratūra. Tiesa, Drausmės komisija teisėjo likimą, atsižvelgusi į motyvuotą paties D.Grizicko pageidavimą, sprendžia uždarame posėdyje.

15min domėjosi, kuo šįkart galėjo prasikalsti sostinės teisėjas, praeityje sugluminęs garsiuoju įtariamojo paleidimu, o dar pernai svarstytas toje pačioje Etikos ir drausmės komisijoje dėl kitų reikalų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius