TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Milijonieriaus Sergejaus Rachinšteino sūnaus Eriko Rachinšteino pavardė dingo iš muštynių Vilniaus klube „Pantera“ istorijos

Erikas Rachinšteinas (kairėje) kokteilių bare „Pantera“
Kokteilių baro "Pantera" nuotr. / Erikas Rachinšteinas (kairėje) kokteilių bare „Pantera“
Šaltinis: 15min
1
A A

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus kokteilių baro „Pantera“ lankytojams teko stebėti muštynes, į kurias, įvykio liudininko teigimu, įsivėlė, kai kurių teisėsaugininkų teigimu, šešėlinio milijonieriaus, šiuo metu teisiamo verslininko Sergejaus Rachinšteino sūnus Erikas.

Pasak įvykio liudininko, jaunas vyras į muštynes įsivėlė ne vienas – kartu su draugu Tautvydu Vytkūnu. Tačiau jei T.V. inicialai figūruoja lemtingos nakties Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato suvestinėje, tai E.R. inicialų suvestinėje nėra.

Į komisariatą pristatyti trys vaikinai

Čia užfiksuota, jog 2 val. 58 min. prie kokteilių baro „Pantera“, esančio Smetonos g. 5, vyksta muštynės – mušasi didelė kompanija, maždaug 6-10 vaikinų.

Apie 3 val. 30 min. į Vilniaus miesto trečiąjį policijos komisariatą pristatyti trys asmenys: 23-ejų T.V., 22-ejų A.B. bei devyniolikmetis A.L.

Pastarasis vaikinas buvo blaivus, po apklausos policijos komisariate dėl galvos traumos jis kreipėsi į medikus. A.L. medikams paaiškino, jog apie 2 val. nakties klube „Pantera“ jį sumušė nepažįstami asmenys.

Kitiems dviem nustatytas lengvas girtumas: T.V. nustatytas 0,96 prom., A.B. – 0,75 prom. alkoholio kraujyje. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, dėl šio įvykio ikiteisminis tyrimas nepradėtas, šiuo metu vyksta įvykių ir aplinkybių patikslinimas. E.Rachinšteinas įvykio fabuloje nefigūruoja.

Teigia, kad ieškojo priekabių

Nepaisant to, įvykio liudytojas pasakojo, kad būtent E.Rachinšteinas tą naktį ieškojo priekabių konfliktui sukelti: „Prisikabino prie šalia sėdinčio vaikino ir kilo ginčas, kuris pavirto į muštynes. <...> talžė merginas iš savo kompanijos ir greta sėdėjusias“, – 15min.lt teigė klubo lankytojas.

Taip pat liudininkas tikino, kad E.Rachenšteinas išvežtas į policijos komisariatą: „Yra užregistruota Vilniaus trečiojo policijos komisariato nuovadoje.“

Klubo lankytojo manymu, kad E.Rachinšteinas gali ir vėl išsisukti nuo bausmės, nes įtakingas tėvas esą sumokės, kad sūnaus atžvilgiu nebūtų pradėta byla.

Teisėsaugai gerai žinomi ir tėvas, ir sūnus

Milijonieriaus S.Rachinšteino sūnus Erikas teisėsaugai gerai žinomas. Praėjusių metų rugsėjį E.Rachinšteinas galva praskėlė antakį kartu besilinksminusiai konkurso „Mis Lietuva“„Mis publika“ titulo nugalėtojai, go-go šokėjai ir modeliui Elitai Citovičiūtei.

Į policiją mergina nesikreipė. Po savaitės E.Rachinšteinui bei jo draugui sporto klubų treneriui Artūrui Šimkui kaltinimai mesti dėl restorane „Basilico“ (Goštauto g.), stipriai sumušto trisdešimtmečio T.K. – jam lūžo nosis, skruostikaulis. Šių metų kovo mėnesį E.Rachinšteinas policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus prie vairo – jam nustatytas 1,86 prom. girtumas.

E.Rachtenšteino tėvas S.Rachinšteinas kaltinamas valkatų ir benamių vardu įkūręs fiktyvių įmonių tinklą, per kurį legalizavo apie 10 mln. litų ir pasisavino beveik 2 mln. litų pridėtinės vertės mokesčių, kitoje byloje – ES paramos lėšų grobstymu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Skruostikaulis
Parašykite atsiliepimą apie 15min