Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 5d. 11:07

Skirsnemunėje iš gulinčio autobuso močiutė su anūke išlaipintos per galinį langą

Įvykio vietoje
Jurbarko „Šviesos“ nuotr. / Įvykio vietoje

Trečiadienį ryte, apie 7.40 val., prie Skirsnemunės nuo kelio nuvažiavo ir ant šono nuvirto keleivinis autobusas. Juo važiavusios močiutė su anūke buvo išlaipintos išmušus galinį autobuso langą. Keleivės traumų išvengė.

Pasak laikinai „Jurbarko autobusų parkui“ vadovaujančios Linos Vaišvilienės, dvi keleives vežęs autobusas avariją padarė dėl slidaus kelio. Nesuvaldyta transporto priemonė nuslydo nuo važiuojamosios kelio dalies ir gan aukšto pylimo, ir nugriuvo ant šono.

„Autobusas atsigulė ant šono, todėl buvo užspaustos durys. Teko išmušti galinį langą, kad išliptų keleivės. Siūlėme jas nugabenti į ligoninę, buvo iškviesti medikai, tačiau jos pagalbos atsisakė. Avarija įvyko dėl slidaus kelio“, – tikino L. Vaišvilienė.

Pasak moters, autobusas taip pat apgadintas nestipriai, jis bus pataisytas po keleto dienų.

Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius „Jurbarko šviesai“ taip pat patvirtino, kad nukentėjusių žmonių nebuvo. Pasak pareigūno, avarijos priežastis – saugaus greičio nepasirinkimas.

„Kelių eismo taisyklės aiškiai numato, kad kiekvienas vairuotojas turi pasirinkti saugų greitį, kad bet kada galėtų suvaldyti automobilį. Jei reikia, galima ir 30 kilometrų per valandą greičiu važiuoti. Žinoma, kelias slidus, bet tai nepanaikina pareigos važiuoti saugiai“, – sakė A. Dumčius.

Pasak viršininko, prie avarijos galėjo prisidėti ir tai, kad autobusas – labai senas.

„Turbūt niekam nereikia aiškinti, kaip žiemą važiuojama su kokiu „Žiguliu“, o kaip su šiuolaikiniu automobiliu, kuris pilnas saugumo sistemų“, – sakė A. Dumčius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:57
26:35
00:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min