2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Škotijoje lietuvis nubaustas už draugės sumušimą

Škotijoje 23 metų lietuvis Marius Paškovas nubaustas už tai, kad būdamas girtas kelis kartus trenkė savo draugei kumščiu į veidą. Aberdyno, kur gyvena lietuvis, šerifas Kiranas Maklernanas teismo posėdžio metu išreiškė susirūpinimą, kad į Škotiją atvykę užsieniečiai labai dažnai smurtauja šeimose, rašo vietos laikraštis „The Press and Journal“.
Suėmimas
Suėmimas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Škotija

„Teismai jau per dažnai girdi apie atvykėlių smurtą prieš moteris. Jie, rodos, nesupranta, kad šioje šalyje toks elgesys yra visiškai netoleruojamas“, – sako šerifas.

M. Paškovas teisme prisipažino kaltas dėl Vilmos Urbonienės sumušimo šių metų liepos 6 d. Vyras ją stumdė ir kelis kartus smogė į veidą. Tyrimo duomenimis, incidentas įvyko tuo metu, kai dvejus metus kartu gyvenanti pora girtavo savo namuose. Konfliktas kilo V. Urbonienei paprašius, kad M. Paškovas eitų miegoti, nes daug išgėrė. Įpykęs vyras stūmė V. Urbonienę, o tada šešis ar septynis kartus trenkė savo draugei į veidą ir galvą.

Aberdyno šerifo teismas M. Paškovui už V. Urbonienės sumušimą skyrė 250 svarų sterlingų baudą. Jei panašus incidentas pasikartos, teismas svarstys galimybę apriboti M. Paškovui laisvę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min