Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slėpynes su policija žaidęs šiaulietis arešto neišvengė

Antrankiai
„Photos.com“ nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Keturiasdešimtmečio šiauliečio Dariaus Česniko pareigūnai ieškojo, nes šis vengė atlikti 40 parų arešto, kurį jam teismas paskyrė už viešosios tvarko pažeidimą, padarytą Šiaulių miesto apylinkės teisme 2008 metų gruodžio pabaigoje.

Kaip informuoja Šiaulių policija, nei teismo darbuotojai, nei nukentėjusiuoju tapęs S.B. tokio akibrokšto teisingumą vykdančios institucijos patalpose nesitikėjo. Giminaičiai D.Česnikas ir S.B. tarpusavyje konfliktavo jau ne vieną dieną. Tarpusavio nesantaika juos atvedė ir į teismo rūmus.

Po teismo posėdžio sekretorės kabinete laukdamas, kol bus išrašytas kvietimas kitam posėdžiui, S.B. buvo užpultas ir aptalžytas D.Česniko už tai, kad išdrįso pakalbinti jo nepilnametį giminaitį. Incidento metu nuo patalpoje stovėjusios spintos krito daiktai, o S.B. buvo pargriautas ant grindų.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo teismas Dariui Česnikui skyrė 40 parų arešto. Po tokio nuosprendžio vyrui erelio sindromas išgaravo kaip mat ir jis nuo bausmės ėmė slapstytis.

Tėvai pareiškė, kad sūnus išvykęs į Norvegiją ir neaišku, kada grįš. O pats D.Česnikas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Paieškos skyriaus pareigūnams telefonu pranešinėjo: aš sergu, gydausi, manęs nerasite. Net nurodė jiems, kad šie savo viršininkui, kurio ir akyse nėra matęs bei nepažįsta, praneštų, jog jis nevaikščiotų po buto langais ir nestebėtų aplinkos.

Panašaus pobūdžio laiškus jis siuntė ir teisėjai, kuri nagrinėja dar vieną baudžiamąją bylą –dėl D.Česniko grasinimo nužudyti šiaulietį A.J. Šis vyras D.Česniko grasinimų sulaukė, kilus tarpusavio nesutarimams dėl įvairių verslo reikalų. 2008 m. gegužę D.Česnikas, paskambinęs A.J., o vėliau ir atėjęs prie jo namų, ėmė šūkaloti, kad turi 14 cm peilį, kuriuo paštyrinsiąs jį.

Pasirodo, peiliai yra mėgstamas D.Česniko atributas. Kai gegužės 12 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Paieškos skyriaus pareigūnai šį vyra pasveikino vienoje Vilniaus kavinių, kurioje su drauge gurkšnojo kavą, ir uždėjo antrankius, jis taip pat buvo apsiginklavęs dviem buityje naudojamais peiliais – vienas jų segėjo prie diržo, kitas buvo kišenėje. D.Česnikas buvo pareigūnų palydėtas į Tardymo izoliatorių, kur atliks 40 parų areštą už prieš pusantrų metų teisme padarytą viešosios tvarkos pažeidimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Areštas
Parašykite atsiliepimą apie 15min