Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 14d. 11:05

Smalininkų gyventojas tinklą Nemune pamerkė stebimas pasieniečių

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Naudodamiesi pasienyje su Rusija įdiegta technine sienos kontrolės stebėjimo sistema, pasieniečiai Jurbarko rajone sulaikė brakonierių. Jis Nemune žvejojo draudžiamais įrankiais, be to, pasienio ruože buvo be reikiamų dokumentų.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnyba, trečiadienį per sienos kontrolės įrangą VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pareigūnai ties Jurbarko rajono Smalininkų miesteliu pastebėjo  asmenį. Jis Nemune, kurio viduriu eina siena su Rusija, žvejojo draudžiamu įrankiu – tinklu.  Užfiksavę pažeidimą pasieniečiai iškart nuvyko į šią vietą ir sulaikė 29-erių  Smalininkų miestelio gyventoją. Brakonierius tinklą buvo ką tik užmetęs, todėl žuvies juo pagauti nespėjo.

VSAT pareigūnams paprašius pateikti pasienio ruože privalomus turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, paaiškėjo, kad vyras jų neturi.  Viešvilės pasieniečiai už  Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą Smalininkų gyventojui pradėjo administracinės bylos teiseną.

Šis vyras Viešvilės pasieniečiams šių metų pradžioje jau buvo įkliuvęs, kai irgi būdamas pasienio ruože neturėjo dokumentų. Pasieniečiai  tada jį įspėjo, o dabar  Jurbarko rajono gyventojui gresia administracinė bauda nuo 300 iki 600 litų.

Dėl mėgėjiškos žūklės taisyklių pažeidimo į įvykio vietą pasieniečiai iškvietė Jurbarko aplinkos apsaugos agentūros pareigūnus, kurie taip pat pradėjo administracinės bylos teiseną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min